Menu

Zwiesel 1872 Enoteca Dekanter do Wina 750ml

Cechy produktu

  • Producent Zwiesel 1872 
  • Przeznaczenie wino 

Opis

Decanter 750ml

  • H - 282 mm.
  • ? - 175 mm.
  • pojemność - 750 ml.


Dekanter do win czerwonych, różowych i białych, produkowany ręcznie z niepodatnego na stłuczenie szkła TRITAN CRYSTAL. Najdroższa, luksusowa linia kieliszków i szkła niemieckiej marki Schott Zwiesel z prestiżowej serii Zwiesel 1872. Kieliszki dla koneserów. Można myć w zmywarkach. Specjalna, zastrzeżona technika \""Tritan Technology\"".

TRITAN TM to świeże opatentowane szkło kryształowe produkcji Schott Zwiesel AG? lepsze od względem składu i technologii wytwarzania. Świeże szkło kryształowe charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością na zmiany temperatury i choćby po tysiącu cykli w zmywarce zachowuje połysk i transparentność.

najistotniejsze kieliszki kryształowe na świecie.
Dodatek tlenku tytanu i cyrkonu rozszerzył twardość szkła oraz odporność na zarysowania. Uzupełniającą obróbką zwiększono wzmocnienie delikatnych naturalnie miejsc: krawędź kielicha i połączenie nóżki ze stopką.
Najtwardszy najbardziej błyszczący kryształ świata.
Głęboki i krystaliczny blask szkła przypomina diament. Natomiast wytrzymałość powierzchni przewyższa pod tym względem stal.

"""

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.