Menu

Zwiesel 1872 Upper West Szklanki do Martini 278ml Kpl 2szt

Cechy produktu

  • Producent Zwiesel 1872 
  • Przeznaczenie wino 
  • Ilość sztuk

Opis

UPPER WEST MARTINI 278ml

  • H - 178 mm.
  • śr - 112 mm.
  • objętość - 278 ml.


Kieliszki do martini i cocktajli wytwarzane ręcznie z wytrzymałego na stłuczenie szkła TRITAN CRYSTAL. Najdroższa, ekskluzywna linia kieliszków i szkła niemieckiej firmy Schott Zwiesel z prestiżowej serii Zwiesel 1872. Kieliszki dla koneserów. Można myć w zmywarkach. Specjalna, opatentowana technologia "Tritan Technology".

TRITAN TM to świeże zastrzeżone szkło kryształowe produkcji Schott Zwiesel AG? udoskonalone od względem składu i technologii wytwarzania. Świeże szkło kryształowe cechuje się niezwykłą wytrzymałością na zmiany temperatury i nawet po tysiącu cykli w zmywarce zachowuje połysk i przejrzystość.

najszczególniejsze kieliszki kryształowe na świecie.
Dodatek tlenku tytanu i cyrkonu rozszerzył twardość szkła oraz wytrzymałość na zarysowania. Dodatkową obróbką zwiększono wzmocnienie delikatnych naturalnie miejsc: krawędź kielicha i połączenie nóżki ze stopką.
Najtwardszy najistotniej lśniący kryształ świata.
Głęboki i przejrzysty lśnienie szkła przypomina diament. Natomiast odporność powierzchni przewyższa pod tym względem stal.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.