Menu

Nowoczesne lustro łazienkowe 60x80 cm z LED ze ściemniaczem dotykowym IP44 - Miral

Cechy produktu

  • Producent QAZQA 

Opis

Zamówienie złożone przed 20.00, a dostawa już dziś! bezpłatna dostawa i zwroty. Gromadzi źródło światła:Ja właściwości: dopełniające funkcje:Lamp includes a dimmer, With touch function Jeśli szukasz użytecznego lustra łazienkowego, nie szukaj dalej!

Ten Miral można z łatwością kontrolować za pomocą ściemniacza dotykowego na lustrze. Dzięki temu możesz samodzielnie kontrolować natężenie światła, dotykając lustra, co jest niezwykle miłe! Miral wykonany jest ze szkła z aluminium.

Ma głębokość 3 cm, wysokość 60 cm i długość 80 cm. Lustro jest dostarczane z niewymiennym oświetleniem LED, które wytrzymuje przeciętnie 30 000 godzin palenia. Dzięki strumieniowi świetlnemu 2700 kelwinów i 1380 lumenów jest prawdziwą potęgą!

Ze względu na wartość IP IP44 lustro jest bryzgoszczelne, świetne do łazienki! Nie wahaj się dłużej i wybierz lustro łazienkowe Miral!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.