Menu

Pedro Kinkiet Struhm 03793

Cechy produktu

  • Producent Struhm 

Opis

Plafoniera z czujnikiem ruchu led zewnętrzna na klatkę 15W PEDRO ⭐⭐⭐⭐⭐ ➡️ Plafoniera z czujnikiem ruchu PEDRO to energooszczędne oświetlenie przeznaczone do korzystania na zewnątrz (IP54), kąt działania czujnika 140°, ➡️ Lampa LED z czujnikiem ruchu zezwala na zapalanie światła po wykryciu ruchu, dzięki czemu świetnie stanie na wysokości zadania np.

jako oświetlenie na klatkę schodową czy przy wejściu do domu. ➡️ Regulacja czasu świecenia od 10s do 5 min, ➡️ Możliwość ustawienia poziomu natężenia oświetlenia otoczenia (3-2000LX), przy którym urządzenie pracuje.

➡️ dane ogólne: ✔️ Strumień świetlny 1320 lm, ✔️ w kolorze białym, ✔️ zasilanie: 230V 50Hz, ✔️ moc max 15 W, ✔️ materiał: poliwęglan PC, ✔️ źródło światła w pakiecie SMD LED, ✔️ kolor światła: neutralna biała, ✔️ rozmiary lampy wynoszą: 210 x 120 x 45 mm,

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.