Menu

Przemysłowy kinkiet czarny regulowany - Scissors Cage

Cechy produktu

  • Producent QAZQA 

Opis

Zamówienie złożone przed 20.00, a przesyłka już dziś! bezpłatna dostawa i zwroty. Mieści źródło światła:Nee cechy: uzupełniające funkcje:Dimmable, dimmer not included, Cord and plug included Nasza klatka nożycowa to unikatowy kinkiet w Twoim domu!

Ma wysokość 25 cm, długość 59 cm i szerokość 10,5 cm. Ramię ma regulowaną długość, od 35 cm do 59 cm. Możesz więc wybrać, gdzie chcesz, żeby światło świeciło! Płyta montażowa ma wysokość 24 cm i szerokość 6 cm.

Klosz ma średnicę 10,5 cm i wysokość 19 cm. Klatka nożycowa jest dostarczana z kablem o maksymalnej długości 235 cm. Połączenie stalowego ramienia i efektownego wykończenia kaptura sprawia, że jest naprawdę unikatowy!

Widoczne źródło światła na dodatek przyciąga wzrok. Wykończ klatkę nożyczek spektakularnym źródłem światła o maksymalnej mocy 40 W, które nadaje się do oprawy E27. Nadal musisz je zamówić osobno. Lampę można dodatkowo ściemniać za pomocą zewnętrznego ściemniacza; więc określ swoją atmosferę.

Wybierz w domu kinkiet w stylu vintage z nożyczkami!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.