Menu

Pułapka na kuny, szczury, lisy, LONG LT99

Cechy produktu

  • Producent EcoTraps 

Opis

MODEL: LONG LT.99.28.27
wymiary: 99x28x27cm
PRZEZNACZENIE: TCHÓRZ | KUNA | KOT | ŁASICA | NORKA oraz INNE GRYZONIE, SZKODNIKI DO ODŁOWU WYSTĘPUJĄCE NA DANYM TERENIE.

Skuteczna, szybka, naturalna i humanitarna klatka. Bezawaryjna, trwała, wykonana z płyt ze sklejki brzozowej, usztywnione siatką drzwiczki, zabezpieczony otwór rewizyjny i ocynkowane metalowe komponenty gwarantujące antykorozyjność.

Klatka EcoTraps to nasz najnowszy towar – to nowa generacja pułapek na zwierzęta. Naturalna klatka może być wykorzystywana wielokrotnie, idealnie sprawdza się równocześnie do odłowu szkodników, gryzoni jak i dzikich kotów.
System zamknięcia – prędki, pewny i bezusterkowy mechanizm zapadkowo-zatrzaskowy.
Najważniejsze atuty klatki-żywołapki EcoTraps:
/ produktywna, szybsza, trwalsza i komfortowojsza niż inne pułapki
/ organiczna i humanitarna
/ higieniczna i bezpieczna dla człowieka i zwierzęcia
Łapka przyjazna ludziom i zwierzętom

Klatka EcoTraps jest wygodna w użyciu, konkretna i bezpieczna dla zwierząt – w trakcie transportu zwierzę przebywa w ciemności, co jest dla niego bardziej wygodne. Została wyekwipowana w wygodny uchwyt do przenoszenia, a ocynkowanie metalowych części klatki uniemożliwia korozji.

doskonała jakość i nowoczesne rozwiązania

Klatka EcoTraps posiada odporne na zniszczenie drzwiczki, na dodatek wzmocnione siatką, a trafnie zabezpieczony otwór rewizyjny pozwala zajrzeć do środka bez otwierania klatki. Łapka została kompletnie zabudowana, co minimalizuje kontakt ze zwierzęciem, zapobiegając zadrapaniu poprzez zwierzę czy przeniesieniu bakterii na człowieka. Nowoczesna taca z odpowiednimi otworami umożliwia pozostawienie przynęty, a mechanizm zapadkowo-zatrzaskowy upraszcza prędkie i pewne zabezpieczenie klatki.niezawodny mechanizm zapadkowo-zatrzaskowy
prosta i wygodna w używaniu, funkcjonalny uchwyt
Dodatkowy otwór rewizyjny
wzmocnione drzwiczki - siatką
innowacyjna taca na przynęte
obszerne wykorzystanie
Co uwydatnia nasze pułapki

/ skuteczność, gryzonie są wyjatkowo inteligentne i cwane, szybciej skuszą się na przynętę w zaciemnionej klatce niżeli w otwartej klatce metalowej (gryzonie przemieszczają się po zacieniowanych ścieżkach, jest to ich naturalne środowisko)
/ Mniejszy stres dla zwierzęcia - klatka jest kompletnie przysłonięta, po złapaniu zwierzę odczuwa mniejszy stres, niż przy otwartych klatkach metalowych,
/ Klatka wyekwipowana jest w użyteczny uchwyt, a dzięki całkowitemu zabudowaniu nie zostaniesz podrapany poprzez zwierzę, do metalowych klatek musisz używać specjalnych przyciemniających kocy.
/ Najszybszy i pewny system zamykania, w porównaniu do klatek metalowych działają w 100%, system jest zrównoważony, nie odkształca się. Drzwiczki nie uszkodzą zwierzęcia przy zamykaniu.
/ Klatki metalowe są z łatwością podatne na odkształcenia(chociażby w transporcie) starczy niepokaźne ich zakrzywienie, zniekształcenie i już system nie działa, drzwiczki mogą się nie domykać.
/ Pułapki są sugerowane poprzez profesjonalistów z branży.

Porównanie klatek metalowych z klatkami EcoTraps
Klatka trafna dla Twoich potrzeb

Klatka przystępna jest w dziewięciu rozmiarach i w zależności od parametrów, może służyć do odłowu zwierząt, takich jak kuna, popielec, szczur, kot, łaska, norka, lis, tchórz, łasica pospolita, nutria, wydra czy borsuk.

zobacz wszystkie dostępne rozmiary
Wysokiej jakości materiały

naturalna i humanitarna klatka EcoTraps została produkowana z pierwszej jakości tworzyw, opornych na warunki atmosferyczne płyt ze sklejki brzozowej, aluminiowych prętów, dzięki czemu może być stosowana wielokrotnie i wspaniale sprawdza się jednocześnie do odłowu szkodników, jak i dzikich kotów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.