Menu

Drewniany karmnik dla ptaków do powieszenia. Karmidło dla ptaków z drewna.

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Drewniany karmnik dla ptaków do powieszenia. Karmidło dla ptaków z drewna cedrowego + GRATIS - Książeczka o świadomym dokarmianiu ptaków!

Karmnik dla ptaków z drewna cedrowego w formie karmidła do powieszenia. Tworzony z wysokiej jakości drewna cedrowego, które cechuje obszerna oporność na warunki atmosferyczne i szkodniki (korniki itp.). To rewelacyjna alternatywa dla plastikowej tuby na ziarno dla ptaków. Przejrzysta obustronnie szyba plexi że ptaki mogą zobaczyć pożywienie z daleka, ochoczo go odwiedzając.
Ściągany daszek nietrudne dobieranie pokarmu dla ptaków od góry. Budowa karmnika dla ptaków chroni pokarm przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami powietrza, dzięki temu ziaro dla ptaków zachowuje świeżość i pozostaje atrakcyjne dla ptaków. Dzięki zamknięciu wewnątrz karmnika, biesiadujące przy nim ptaki nie zanieczyszczają kałem pokarmu co wyraźnie ogranicza ryzyko przenoszenia chorób między nimi.
Karmnik na pokarm dla ptaków ma 2 stopnie żerdek i 4 otwory do pobierania ziarna poprzez ptaki. Mimo tym ułatwieniom, dużą zaletą karmnika jest jego selektywność. To karmnik dla śladowych ptaków. Ze względu na jego konstrukcję z karmnika mogą korzystać jedynie nieduże ptaki jak np. Sikorki, dzwońce, kowaliki, czyże, trznadle, wróble itp.. Pokaźne ptaki tj. Gołębie, sroki i gawrony nie mogą się utrzymać na takim podwieszanym karmniku.zalety drewnianego karmidła dla ptaków

- estetyczne i konkretne wykonanie z drewna cedrowego
- ogranicza marnowanie ziarna
- jest higieniczny - ptaki w trakcie dokarmiania nie zanieczyszczają pokarmu kałem
- wyjątkowo nietrudny do napełnienia pokarmem
- ma specjalną stalową linkę do zawieszenia (nierdzewną)
- żerdki i otwory pozwalają ptakom spokojnie sie ich złapać i pobierać pokarm
- ptaki to wzrokowce - krystaliczna szybka plexi pozwala ptakom dojrzeć pokarm
- ziarno dla ptaków samo się dozuje
- pozwala zachować odpowiednią wilgotność pokarmu dla ptaków i izoluje ziarno od zanieczyszczeń powietrza

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.