Menu

Drewniany karmnik dla ptaków z daszkiem. Podwieszane karmidło dla ptaków.

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Drewniany karmnik dla ptaków z daszkiem. Podwieszane karmidło dla ptaków z drewna + GRATIS - Książeczka o świadomym dokarmianiu ptaków!


Drewniany karmnik dla ptaków z lakierowanego organicznie drewna sosnowego dedykowany jest do dokarmiania większości niewiele znaczących gatunków ptaków śpiewających pozostających lub przylatujących do naszego kraju w okresie zimowym.

Gdzie postawić karmnik dla ptaków?

Karmnik przypasowany jest do ustawiania na powierzchniach płaskich albo do zawieszenia na gałęziach drzew itp. Przy wyborze lokalizacji karmidła należy zwrócić uwagę, by było to miejsce osłonięte od wiatru i niedostępne dla kotów lub specjalnie przed kotami zabezpieczone. Umiejscowienie karmnika musi również zapewniać ptakom luźny dolot i odlot (szybką ucieczkę przed drapieżnikami). Zapewnia to obfity okap zabezpieczający ptaki (ukrycie). Duża powierzchnia dachu zabezpiecza ziarno przed zacinającym deszczem i śniegiem. Dach pokryty jest filcem z wełny mineralnej, dzięki czemu czekające na swoją kolej ptaki mogą luźno przycupnąć i odpocząć.GATUNKI PTAKÓW PRZYLATUJĄCE DO KARMNIKA
: Dzięcioł obfity, Gil, Grubodziób, Jemiołuszka, Jer, Kowalik, Mazurek, Sikorka czubatka, Sikorka modraszka, Sikorka sosnówka, Sikorka bogatka, Wróbel, Trznadel, Dzwoniec itp.

atuty:

z lakierowanego drewna sosnowego
duży okap
znaczny dach pokryty filcem z wełny mineralnej - rewelacyjna powierzchnia do siadania
do zawieszania lub postawienia na płaskiej powierzchni
progresywna stylistyka

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.