Menu

Metalowy karmnik domek dla ptaków wieszany. Czerwone karmidło dla ptaków.

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Metalowy karmnik dla ptaków. Karmidło dla ptaków czerwony domek do zawieszania.Podwieszany karmnik dla ptaków w formie czerwonego domku. Nowoczesne wzornictwo umożliwia nietypowy i akcentujący się sposób dokarmiania ptaków. Ptaki są wzrokowcami. Okienka domku pozwalają dostrzec ptakom pokarm. Wszystkie elementy karmnika wyprodukowane są ze stali nierdzewnej, łącznie ze specjalną linką do podwieszania.

wygodne żerdki pozwalają przycupnąć zmęczonym ptakom i luźno pobierać pokarm. Podstawę domku stanowi taca, na którą w miarę wyjadania dozowane jest ziarno dla ptaków. Ogranicza to rozsypywanie się pokarmu na boki, więc rzadziej musisz go uzupełniać. Karmnik ochroni pokarm przed wilgocią, dzięki temu ziarno długo zachowuje swą świeżość i pozostaje ciekawe dla ptaków. Tak zabezpieczony pokarm nie jest zanieczyszczany kałem i deptany poprzez ptaki w trakcie dokarmiania. Ogranicza to ryzyko roznoszenia chorób między posilającymi się ptakami.

że karmnik jest selektywny mogą pobierać z niego pokarm jedynie minimalne ptaki jak np. Sikorki, dzwońce, kowaliki, czyże, trznadle, wróble itp.. W przysiadaniu podczas pobierania pokarmu pomagają ptakom specjalne żerdki. Spore ptaki tj. Gołębie, sroki i gawrony nie dadzą rady się utrzymać na takim podwieszanym karmniku.


zalety karmnika dla ptaki czerowny domek?


- trwała stal nierdzewna malowana proszkowo

- ogranicza marnowanie ziarna

- jest higieniczny

- wyjątkowo przystępny do napełnienia pokarmem

- posiada specjalną stalową linkę, dzięki czemu można go zawiesić

- żerdki pozwalają ptakom spokojnie sie ich złapać i pobierać pokarm

- ptaki to wzrokowce - okienka pozwalają ptakom dojrzeć pokarm

- ziarno dla ptaków samo się dozuje w miarę wyjadania

- pozwala zachować odpowiednią wilgotność pokarmu dla ptaków

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.