Menu

Delux K2212V (czarny)

Cechy produktu
  • Producent Delux 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
Opis
Klawiatura bezprzewodowa BT Delux K2212V (czarna)

Ci trzeba uniwersalnej klawiatury, która pomoże Ci obsłużyć nie tylko komputer,ponadto urządzenia przenośne? Delux K2212V jest właśnie dla Ciebie! Urządzenie ma układ złożony ze 100 klawiszy z przełącznikami nożycowymi. Co więcej, jest kompatybilne z systemami Windows, MacOS, Android, a także ChromeOS. O stabilne połączenie bezprzewodowe zadba moduł Bluetooth 5.0.

Funkcjonalność z reguły

Klawiatura ma 80% tradycyjnego układu. Oznacza to, że została wyposażona w 100 klawiszy, oszczędzając przestrzeń i stawiając na kompaktową budowę. Przełączniki nożycowe zapewniają łatwość wciskania niezwłoczną rejestrację, znacznie wpływając na komfort wykorzystywania. W dodatku, urządzenie posiada 12 klawiszy funkcyjnych, przy pomocy których możesz m. In. Objąć kontrolę nad multimediami.

duża kompatybilność

Z urządzenia skorzystasz w praktycznie każdym środowisku. Jest kompatybilne z systemami Windows, MacOS, Android i ChromeOS, co oznacza, że bez przeszkód współgrać będzie zarówno z komputerami, jak i urządzeniami mobilnymi. Dodatkowym udogodnieniem w trakcie połączenia ze smartfonem czy tabletem jest specjalna podstawka, która pozwala na zamontowanie Twojego urządzenia pod trafnym kątem do pisania i czytania.

stabilne połączenie

Nad stabilnością bezprzewodowego połączenia czuwa niezawodny moduł Bluetooth 5.0. Gwarantuje on nieprzerwaną transmisję z nawet 3 urządzeniami naraz. Klawiatura zagwarantuje swobodne przełączanie się między sparowanymi sprzętami przy pomocy przeznaczonych klawiszy. Poczuj prawdziwą wygodę i niezawodność - bez kompromisów!

skuteczne zasilanie

Klawiatura pobiera energię z wytrzymałego akumulatora litowo-polimerowego o pojemności 230 mAh. Pozwala on na korzystanie z urządzenia poprzez około miesiąc na jednym ładowaniu. Zasilanie uzupełnisz poprzez dołączony do zestawu kabel USB-C.

zestaw zawiera
  • Klawiaturę
  • kabel USB-C (1 m)
Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.