Menu

Esperanza Klawiatura przewodowa multimedialana USB Memphis

Cechy produktu

  • Producent ESPERANZA 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

komfortowa, miła w dotyku i szczególnie cicha, wysokiej jakości multimedialna, przewodowa klawiatura USB. Atrakcyjny i wyszukany wygląd sprawia,perfekcyjnie będzie komponowała się na biurku z innymi akcesoriami komputerowymi. Użyteczne wyprofilowanie i wielka rozciągliwość klawiszy zapobiega przeciążaniu nadgarstków podczas grania i pisania.
ma 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych (uruchomienie odtwarzacza multimediów, ograniczanie głośności, zwiększanie głośności, wyciszanie, poprzedni utwór, następny utwór, zatrzymanie/wznowienie odtwarzania, zatrzymanie odtwarzania, przeglądarka internetowa, e-mail, zakładki w przeglądarce internetowej). Litery, a także symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną powłoką ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Stworzona z wysokiej jakości materiałów opornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych. Klawiatury współpracuje równocześnie z notebookami jak i komputerami stacjonarnymi.

dane technologicznE:
wymiary: 385x135x25 [mm]
Długość kabla: 1.5m
Napięcie pracy: 5,0+/-0,25V
Prąd pracy: mniejszy niż 10mA

TEMPERATURA PRACY
Zakres temperatur pracy: 0oC-40oC
Wilgotność otoczenia: 20%~90%

kryteria SYSTEMOWE
Współpracuje z systemami: Windows XP/VISTA/Windows 7/Windows 8/ Windows 10
Obsługuje wszystkie wersje językowe, wymaga złącza USB 2.0

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.