Menu

Genesis RX85 Kailh Brown

Cechy produktu

  • Producent Genesis 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Typ mechaniczna 

Opis

KLAWIATURA MECHANICZNA RX85 RGB
Dzięki prawidłowym przełącznikom, podświetleniu RGB czy licznym elementom usprawniającym graczowi życie, klawiatura mechaniczna RX85 RGB to nadzwyczajny wybór dla każdego, kto szuka bezusterkowych peryferii do swego komputera.

UNIWERSALNE PRZEŁĄCZNIKI DLA GRACZY
prawidłowy mechanik potrzebuje przełączników, które spełnią kryteria najbardziej wybrednych graczy. RX85 RGB posiada przełączniki Kailh Brown, które z jednej strony zapewniają wyczuwalny moment aktywacji, a z drugiej pozbawione są charakterystycznego odgłosu kliknięcia.

WYGLĄD też SIĘ LICZY
RX85 RGB to klawiatura z najwyższej półki, musi więc mieć podświetlenie RGB. Paleta odcieni składająca się z 16 mln kolorów daje całkowitą swobodę w doborze efektów świetlnych. Aby mechanik prezentował się jeszcze bardziej okazale, podświetlenie wzbogacone jest o efekt PRISMO. Ponadto RX85 RGB zapewnia 20 trybów świetlnych: 8 typowych, aż 10 dedykowanych pod gry, a także 2 własne.

OPROGRAMOWANIE, KTÓRE ROBI RÓŻNICĘ
Za podświetleniem RGB musi iść progresywne oprogramowanie. Pozwala ono nie tylko na ustawienie barw, ale także konfigurowanie i zapisywanie profili i makr. Dzięki nim gracz może wcześniej przygotować się do każdej rozgrywki i za pomocą jednego klawisza odpalić zabójcze combo, które przesądzi o losie potyczki.

DAJ ODPOCZĄĆ NADGARSTKOM
stwarzając RX85 RGB nie zapomnieliśmy o wygodzie użytkownika. Do klawiatury załączona jest wyprofilowana podpórka pod nadgarstki, przyczepiana do urządzenia za pomocą magnesów. Specjalny „volume knob" umożliwia z kolei sterowanie głośnością bez zapotrzebowania szukania stosownego klawisza. RX85 RGB pełną kontrolę nad multimediami, oddając do dyspozycji 12 klawiszy funkcyjnych.

MISTRZ COMBOSÓW
Gdy gracz wbija nieprzystępną kompilację klawiszy, chce mieć pewność, iż system poprawnie ją odczyta. RX85 RGB ma funkcję N-key Rollover, czyli anti-ghostingu dla wszystkich klawiszy, czyniącą z klawiatury bezawaryjną broń. Rozgrywkę może również zepsuć wyjście do pulpitu, dlatego mechanik ma przycisk blokowania klawisza Windows.

WYTRZYMAŁE KLAWISZE
Boicie się, że w waszej klawiaturze nadruk na przyciskach szybko się zetrze? W RX85 RGB nadruki wszczepiono metodą „double-shot injection molding". Technologia ta czyni nadruk niemal nie do starcia.


NAJWAŻNIEJSZE właściwości:
- brązowe przełączniki mechaniczne marki Kailh o procesu życia 50 mil. Wciśnięć
- pełny N-Key rollover
- odpinana podpórka dla nadgarstków
- podświetlenie RGB z efektem PRISMO
- progresywne oprogramowanie z edytorem makr i profili
- aluminiowa pokrywa
- 20 trybów podświetlenia
- pokrętło regulacji głośności
- antypoślizgowe gumowe nóżki
- multimedialne klawisze funkcyjne
- klawisze "Double-shot injection" zapewniają dożywotnią wytrzymałość na ścieranie się liter

SPECYFIKACJA
Komunikacja z PC Przewodowa
Mechanizm klawiszy Mechaniczny (Kailh Brown)
wariant przełączników Dotykowe
Długość przewodu klawiatury 1,6m
wymiary Klawiatury 449 x 210 x 36 mm
ilość Klawiszy 104
ilość klawiszy multimedialnych 12
Siła nacisku 55g
Czas reakcji 8 ms
oczekiwania systemowe Windows XP/Vista/7/8/10
Podświetlenie klawiszy Tak (RGB - 16 milionów kolorów)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.