Menu

Genesis Thor 300 TKL RGB Outemu Red

Cechy produktu

  • Producent Genesis 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Typ mechaniczna 

Opis

dopasowana do wymagań graczy

Wielu graczy nie rozstaje się ze swoimi klawiaturami nawet wtedy, kiedy są zmuszeni do grania poza miejscem zamieszkania. Thor 300 TKL RGB powstał z myślą o nich. TKL to skrót od Tenkeyless, czyli klawiatura bez części numerycznej. To właśnie kompaktowe rozmiary czynią Thor 300 TKL RGB perfekcyjnym urządzeniem do zabrania ze sobą.

Klawiatura, która daje przewagę
Thor 300 TKL RGB poszerza Twoje możliwości w rozgrywkach wirtualnych. Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne o idealnej specyfikacji dbają o Twój najkorzystniejszy performance w ulubionej grze. Przeróżne rozwiązania takie jak organizer kabla w połączeniu ze nadzwyczajnym designem z podświetleniem RGB powodują,otrzymujemy klawiaturę, która nie tylko uwalnia Twój potencjał,także usatysfakcjonuje choćby najistotniej wybredne oko.

Przełączniki mechaniczne Outemu Red
Fundamentem Thor 300 TKL RGB są wysokiej jakości przełączniki Outemu Red, które najkorzystniejsze doświadczenia w wymagających grach. Do aktywacji kliku potrzebujemy zaledwie 45 gram nacisku, a to ze nieprzeciętnym czasem reakcji 8 ms zapewnia Ci lepszy performance w Twojej grze. Klawisze cechują się nieprzeciętną żywotnością do 50 mln kliknięć, dzięki temu będzie ona służyć Ci przez dużo lat.

Zawstydza designem
Robi wrażenie mocną obudową aluminiową, która została uzupełniona zjawiskowym podświetleniem RGB przystępnym w 25 trybach w tym także spektakularnym PRISMO. Thor 300 TKL RGB przypomina, iż mamy do czynienia nie tylko ze wspaniałą specyfikacją,również apetycznym designem, który imponuje, dodaje otuchy i motywuje do dalszych zmagań i ulepszania swoich umiejętności.

Blokada klawisza Windows
Na wysokim poziomie grania każda sekunda ma znaczenie i w żadnej nie może Cię zabraknąć. Zablokuj wygodnie klawisz Windows i nie pozwól sobie na ani jeden błąd przez zminimalizowanie gry. Z Thor 300 TKL RGB pozostaniesz w rozgrywce dopóki Ty o tym zdecydujesz.

usprawniamy życie klawiszami multimedialnymi
Dzięki klawiszom multimedialnym, Thor 300 TKL RGB poprawia komfort codziennego funkcjonowania przy komputerze. Dzięki przeróżnym opcjom rozmieszczonym na przyciskach F1 - F12 masz nietrudny dostęp do popularnych aplikacji jak kalkulator czy poczta. też kontrolujesz multimediami produktywnie zmienisz obecnie odtwarzaną piosenkę i wyregulujesz głośność choćby w trakcie grania.

N-KEY Rollover
N-KEY Rollover zapewnia doskonały odczyt bez zakłóceń nawet wszelkich klawiszy wciśniętych na raz. Thor 300 TKL RGB nie ogranicza Cię pod względem technicznym i pozwala uruchamiać innowacyjne combo i zróżnicowane kompozycje przycisków jakie sobie tylko wymarzysz. Pełen Anti-GHosting to Twoja przewaga nad konkurentami.

innowacyjne oprogramowanie
Thor 300 TKL RGB stwarza jedną całość, błyskotliwy komplet razem z dedykowanym, innowacyjnym oprogramowaniem. Za jego pomocą nie tylko skalibrujesz podświetlenie według swoich preferencji, lecz także skonfigurujesz profile i makra. Pozwala przejąć Ci całkowitą kontrolę nad sprzętem tak jak lubisz.

Nieścieralne klawisze
Thor 300 TKL RGB został precyzyjnie tworzony pod każdym względem. Zaopiekowaliśmy się najmniejszymi detalami i dzięki zaimplementowaniu technologii Double Injection otrzymaliśmy nieścieralne nadruki na przyciskach. Masz pewność, iż klawiatura będzie czytelna, wyraźna i estetyczna poprzez lata użytkowania.

Gumowe przeciwpoślizgowe stópki
Z Thor 300 TKL RGB masz pewność niezachwianej stabilizacji klawiatury na blacie. Specjalne antypoślizgowe gumki zapobiegają przypadkowym ruchom, które mogłyby przeszkodzić w pokonaniu przeciwnika. Ciesz się z pełnej kontroli i najwyższego komfortu grania w Twoje ulubione tytuły.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.