Menu

Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX KEYS czarna

Cechy produktu

  • Producent logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs Bluetooth 

Opis

Klawiatura MX Keys Illuminated 920-009415

OTO KLAWIATURA MX KEYS
demonstrujemy klawiaturę MX Keys klucz do osiągnięcia perfekcji w trakcie kolejnego wielkiego projektu. To pierwsza klawiatura z kolekcji MX zaprojektowana dla artystów i opracowana z myślą o programistach. Możesz opanować do perfekcji wszystko, co sobie wymyślisz.

CIESZ SIĘ WYGODĄ I NIEZWYKŁĄ STABILNOŚCIĄ
Pisz bez wątpienia siebie na klawiaturze stworzonej z myślą o wytrzymałości, stabilności i precyzji.
powiększona stabilność klawiszy redukuje hałas i optymalizuje reakcję, dzięki temu czujesz każde naciśnięcie klawisza, ale go nie słyszysz. Ponadto cała budowa klawiatury MX Keys bazuje na jednej metalowej płytce, co gwarantuje niezwykłą stabilność i sprawia, iż klawiatura nigdy nie ślizga się po biurku.

dużo KOMPUTERÓW, JEDNA KLAWIATURA MX KEYS
Klawiatura MX Keys przełącza się wraz z myszą MX Master 3 lub inną myszą obsługującą technologię Flow między komputerami, co oznacza, iż możesz pisać na wielu komputerach w jednym, płynnym środowisku pracy.
Przesyłaj pliki, dokumenty i obrazy między komputerami z systemami operacyjnymi Mac, a także Windows.

MOŻLIWOŚĆ ŁADOWANIA za pomocą KABLA USB-C
Pełne naładowanie klawiatury MX Keys może starczyć na 10 dni lub choćby na 5 miesięcy przy wyłączonym podświetleniu. Klawiaturę możesz naładować przy pomocy kabla do ładowania USB-C.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW OPERACYJNYCH
Klawiatura MX Keys obsługuje systemy operacyjne Windows, Mac, Linux, iOS, a także Android.

KLAWISZE EASY-SWITCH
Sparuj klawiaturę z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączaj się pomiędzy nimi jednym naciśnięciem przycisku Easy-Switch. Używaj jednej klawiatury MX Keys podczas pracy na laptopie, komputerze stacjonarnym i tablecie.

OPAKOWANIE przychylnE ŚRODOWISKU
Opakowanie klawiatury MX Keys ma atest organizacji FSC i jest produkowane kompletnie z papieru wytwarzanego z tworzyw pochodzących z lasów certyfikowanych w systemie FSC, tworzyw pochodzących z recyklingu, a także z innych kontrolowanych źródeł. Do produkcji tego opakowania zużyliśmy o 97% mniej materiałów nienaturalnych, tym samym zmniejszając ślad węglowy o 64% w porównaniu z poprzednim modelem. By uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową www.logitech.com/sustainability.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.