Menu

Klawiatura GENESIS Lith 400 RGB

Cechy produktu

  • Producent GENESIS 
  • Rodzaj przewodowa 

Opis

innowacyjność w bajecznej oprawie

unikatowa i oryginalna klawiatura gamingowa, o konstrukcji niskoprofilowej, oddaje do Twojej dyspozycji doceniane przełączniki X-SCISSORS, które zostały dopasowane do warunków najambitniejszych graczy. Ultra szybka, super cicha, naszpikowana przydatnymi funkcjonalnościami i zapakowana w niesamowity design. Poznaj Genesis Lith 400 RGB.

Super smukła z podświetleniem RGB
Lith 400 RGB swym nieszablonowym designem satysfakcjonuje choćby najszczególniej wybredne gusta. Smukła, niskoprofilowa klawiatura została wyekwipowana w niesamowite podświetlenie RGB z wynikiem PRISMO. Podświetla ono nie tylko klawisze,dodatkowo atrakcyjnie świeci po bokach konstrukcji. Oto model, który doda doskonałego uroku swoją stylistyką do Twojego stanowiska.

Uchwyt na telefon
U góry klawiatury został przygotowany gumowy uchwyt na telefon lub tablet, który potrafi na stojąco przytrzymać urządzenie, dzięki czemu masz je zawsze na widoku. Lith 400 RGB wprowadza prekursorskie rozwiązania dopasowując klawiaturę pod dzisiejsze kryteria użytkowników.

Blokuj klawisz Windows
Z Lith 400 RGB zablokujesz funkcjonowanie przycisku Windows, co zapobiegnie przypadkowemu zminimalizowaniu gry. Graj komfortowo, bez przerwy i ze spokojem, ponieważ nigdy nie znikniesz w najważniejszych momentach rozgrywki nawet na sekundę.

Pełna kontrola multimediów
Działaj wygodnie podczas korzystania z multimediów. Przyciski funkcyjne rozmieszczone na klawiszach F1 - F12 usprawniają sterowaniem muzyki, filmów i błyskawiczne otwarcie aplikacji takich jak poczta czy kalkulator. Wszystko po to, by dać Tobie maksymalną wygodę też w trakcie codziennego korzystania z komputera.

Podpórka pod nadgarstki
Klawiatura u dołu została specjalnie wydłużona, aby zapewnić maksymalną ergonomię wykorzystywania i tym samym dać trafne wytchnienie Twoim nadgarstkom. Ulepszaj swoje umiejętności i dąż do doskonałości bez uczucia zmęczenia.

HUB USB i zastosowana karta dźwiękowa
Lith 400 RGB zawstydza swoją szeroką funkcjonalnością przybliżając Ci najważniejsze porty tak blisko, jak tylko to jest osiągalne. Z tyłu klawiatury znajduje się port USB, a także dwa gniazda jack, które pozwolą Tobie wydajnie podłączyć nie tylko dodatkowe peryferia czy pendrive, ale też komplet słuchawkowy z mikrofonem.

Anti-ghosting dla 19 klawiszy
Klawiatura posiada funkcję anti-ghostingu, co oznacza,nawet 19 przycisków na raz może zostać wciśniętych, gdzie każdy z nich będzie odczytany korzystnie i bez zakłóceń. Klawiatura zapewnia Tobie przewagę, pozwalając Ci władać nawet najszczególniej innowacyjnymi combo. Twoja przewaga nad konkurencją zaczyna się z Lith 400 RGB.

zaawansowane oprogramowanie
Lith 400 RGB współpracuje z przeznaczonym oprogramowaniem, zezwalając Ci dostosować klawiaturę pod swoje oczekiwania. Wybierz najkorzystniejszy tryb podświetlenia RGB, skonfiguruj makra i profile oraz skonstruuj zabójcze dla przeciwnika combo. Ciesz się z pełnej kontroli nad klawiaturą, która zatańczy tak, jak jej zagrasz.

Gumowe przeciwpoślizgowe stopki
Kiedy przychodzi czas walki o dominacje na polu bitwy, każdy klawisz pod palcami powinien znajdować się precyzyjnie tam gdzie powinien. Dlatego Lith 400 RGB został wyposażony w wspaniałej jakości, gumowe stopki przeciwpoślizgowe, które uniemożliwiają niekontrolowanemu przesuwaniu się klawiatury po blacie biurka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.