Menu

Klawiatura GENESIS RHOD 400 US

Cechy produktu
  • Producent Genesis 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ membranowa 
Opis

konkretnA MEMBRANA Z rezultatem RGB
Wielu graczy docenia miękki klik i liniowość klawiatur membranowych. Dobra membrana oprócz adekwatnej reakcji, powinna być w dodatku jak najmocniej ergonomiczna i należycie się prezentować. Klawiatura Rhod 400 RGB oferuje dobre połączenie jakości wykonania, wielu funkcji ułatwiających wygodę gry, a także efektu RGB, który uwydatnia jej niezwykły charakter.

KLUCZOWE FUNKCJE GAMINGOWE

Klawiatura dla gracza bez anti-ghostingu nie ma racji bytu. Dlatego Rhod 400 RGB ma tę funkcję dla aż 19 klawiszy. Gracz może wykorzystywać nieprzystępne kombinacje w grze, wciskając pokaźniejszą liczbę klawiszy bez obaw, iż zakończy się to lagiem i porażką. Dodatkowo klawiatura posiada funkcję blokady klawisza Windows, która zapobiega przypadkowemu wyjściu do pulpitu.

solidność I KOMFORT GRY
Dobra klawiatura musi być na ogół wytrzymała i gwarantować wygodę gry. Podstawą Rhod 400 jest wytrzymała obudowa, wzmocniona na dodatek dwiema aluminiowymi klamrami. Ponadto wysoki skok klawiszy oraz rozwiązania takie jak gumowe nóżki z możliwością zmiany wysokości (tylne nóżki), odpowiedni komfort rozgrywki.

PODŚWIETLENIE Z skutkiem RGB

Gamingowy charakter Rhod 400 RGB został podkreślony poprzez zastosowanie podświetlenia LED z możliwością ustawienia jednego z 7 barw (czerwony, zielony, niebieski, biały, fioletowy, żółty i biały), a także efektu PRISMO czyli modnej tęczy. Gracz może regulować poziom natężenia światła i ustawić jeden z 8 dedykowanych efektów (m.in. Fala, oddychanie, reakcja na dźwięk) i zaprogramować jeden własny tryb.

KLAWIATURA KTÓRA SŁYSZY EMOCJE

Jednym z opisanych wyżej efektów podświetlenia jest reakcja na dźwięk. Klawiatura potrafi w sposób graficzny ukazujeć dźwięki, które słyszy w swym otoczeniu. Rhod 400 RGB zawsze zareaguje na twoje emocje.

FUNKCJA ZAMIANY STRZAŁEK I WASD

Niektórzy gracze preferują takie ustawienie gry, gdzie klawisze strzałek oraz lubiany WASD zamieniają się miejscami. Z myślą o tych preferencjach w Rhod 400 RGB istnieje możliwość zamiany funkcji tych klawiszy (zmiany dokonuje się przy pomocy kompilacji Fn+W).

KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI
Każdy gracz lubi mieć intuicyjny i nieskomplikowany dostęp do multimediów w trakcie rozgrywki. W Rhod 400 to nie problem. Klawiatura
posiada 12 klawiszy funkcyjnych (F1 F12), dzięki którym można w przystępny sposób obsługiwać multimedia.

WOODODPORNA kompozycja

Membrana, na której są osadzone klawisze, została skonstruowana tak,w sytuacji zalania woda nie dostała się do we wnętrzu klawiatury. W dodatku specjalne otwory odprowadzające wodę pomagają w prędkim osuszeniu urządzenia w takim wypadku.EAN: 5901969408287
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NKG-0993
rodzaj: Multimedialna
zestaw z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: USB 5V
Kolor: Czarny
wymiary: 30 x 175 x 465 mm
Pozostałe atrybuty: - ilość klawiszy multimedialnych 11- Długość przewodu 160 cm- liczba klawiszy 104- Mechanizm klawiszy Membrana- Profil Wysoki- Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98, Win. 2000, Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. 8, Windows 10
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.