Menu

Klawiatura GENESIS Rhod 420

Cechy produktu

 • Producent Genesis 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Interfejs USB 
 • Typ membranowa 

Opis

KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS RHOD 420 RGB US PODŚWIETLENIE RGB parametry artykułu
 • 6-strefowe podświetlenie RGB (6-strefowa zmiana koloru)
 • anti-ghosting dla 19 klawiszy
 • mocna aluminiowa pokrywa
 • składane nóżki zezwalają na regulację kąta nachylenia klawiatury
 • 12 klawiszy multimedialnych
 • klawisze w technice "Double injection" gwarantują dożywotnią niepodatność na ścieranie liter
RHOD 420 – mocnA, poręcznA I atrakcyjnA Gracze szczególnie doceniają ten sprzęt, który głównie upraszcza rozgrywkę przez swoją funkconalność. Dobrej jakości klawiatura powinna być praktyczna i wytrzymała na niezliczoną ilość kliknięć, oczywiście jeszcze lepiej gdyb będzie przy okazji miała ciekawy design i podświetlenie.
Genesis Rhod 420 RGB została wyekwipowana w ciche i trwałe przełączniki o mechanizmie membranowym, w funkcje anti-ghosting dla 19 klawiszy, 6 strefowe podświetlenie z wynikiem RGB, a także 12 przycisków funkcyjnych a to wszystko zostało zamknięte w wytrzymałej, aluminiowej obudowie, uwydatniającej jej gamingowy charakter. 6-STREFOWE PODŚWIETLENIE RGB Rhod RGB 420 ma 6-strefowe podświetlenie RGB, które pozwala ustawić ulubiony kolor podświetlenia dla każdej z sześciu stref. Wybór koloru jest ograniczony do 7 kompilacji kolorów (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękitny, fioletowy, biały) z możliwością ustawienia 9 trybów podświetlenia. Do najciekawszych z nich należy efekt "PRISMO" (efekt poruszającej się tęczy). W każdym z trybów można przypasować jasność podświetlenia do własnych potrzeb tak, aby podświetlenie nie oślepiało w trakcie nocnych bitew i pomagało za każdym razem nacisnąć optymalny klawisz.
W razie potrzeby można także wyłączyć podświetlenie. NiepodatnOŚĆ I KOMFORT Dobra klawiatura dla graczy musi najczęściej zapewniać wysoką trwałość i komfort podczas intensywnego stosowania. Jedną z najważniejszych cech Rhod 420 RGB jest jej mocna aluminiowa pokrywa i średnio wysoki skok klawiszy, dzięki temu klawiatura nadaje się także do codziennego używania. Dodatkowo ruchome tylne nóżki umożliwiają zmianę pochylenia klawiatury, co jeszcze bardziej podwyższa komfort wykorzystywania. ANTI-GHOSTING I BLOKADA KLAWISZA WINDOWS Rhod 420 RGB ma tę funkcję anti-ghostingu dla 19 klawiszy. Gracz może wykorzystywać nieprzystępne kompilacje w grze, wciskając obszerniejszą liczbę klawiszy bez obaw, iż zakończy się to opóźnieniem, lagiem i porażką. Dodatkowo klawiatura ma funkcję blokady klawisza Windows, która zapobiega przypadkowemu wyjściu do pulpitu. ZAMIANA FUNKCJI STRZAŁEK I KLAWISZY WASD Niektórzy gracze preferują ustawienia klawiatury, w których klawisze WASD działają jak klawisze strzałek. Dzięki kombinacji FN + W, fani takich rozwiązań mogą łatwo i ekspresowo przełączać funkcje klawiszy WASD na klawisze strzałek, bez konieczności dokonywania czasochłonnych zmian w oprogramowaniu lub ustawieniach gry. Łatwe ZARZĄDZANIE MULTIMEDIAMI Klawiatura Genesis Rhod 420 RGB zapewnia instynktowny i łatwy dostęp do sterowania multimediami, co doceni każdy wymagający użytkownik. Sterowanie multimediami odbywa się za pomocą kompozycji FN + F1 - F12. Dzisiaj można sterować np. Muzyką bez konieczności przerywania rozgrywki.
 • Do pobrania: Deklaracja CE PL
  Instrukcja Rhod 420.pdf

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.