Menu

Klawiatura KRUX Atax Pro RGB Outemu Blue

Cechy produktu

  • Producent KRUX 

Opis

Klawiatura gamingowa Krux Atax PRO RGB
Klawiatura MECHaniczna KRUX ATAX PRO RGB to właśnie ta jedyna klawiatura, jeżeli poszukujesz czegoś bez bloku numerycznego, w żargonie gamingowym zwanego TKL. Sprzęt idealny dla przenośnych graczy którzy ponad zbędny blok numeryczny preferują kompaktowe rozmiary i mobilność sprzętu którym się posługują.

przeznaczonE OPROGRAMOWANIE
Pełna kontrola klawiaturą KRUX ATAX PRO RGB z jednego miejsca z centrum dowodzenia w postaci oprogramowania. Niezależnie od tego czy chcesz przypisać klawiszowi jedną z wymyślonych przez nas funkcji, czy stworzyć coś samemu to właśnie w tym miejscu jesteś w stanie to zrobić. O kolorkach nie ma co wspominać, bo o tym już wiesz. Korzystaj z oprogramowania i personalizuj klawiaturę wedle upodobania.

OPOROWO-DŹWIĘKOWE PRZEŁĄCZNIKI OUTEMU BLUE
Przełączniki w wersji Outemu Blue to nieprzeciętne narzędzie dla osób które preferują czuć i mieć kontrolę nad każdym pojedynczym kliknięciem. Jeżeli grasz w RTS-y albo podobne gatunki, w których każde pojedyncze kliknięcie musi zostać odebrane nie tylko przez komputerdodatkowo poprzez Ciebie, postaw na przełączniki w wersji Blue. Przełączniki w wersji Blue to bezsprzecznie najistotniej skrupulatne rozwiązanie z pośród całej rodziny Outemu którą oferujemy w naszych klawiaturach KRUX ATAX. Wyprodukowane dla osób które chcą słyszeć i czuć każdą interakcję z klawiaturą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.