Menu

Klawiatura KRUX Atax Pro RGB Outemu Brown

Cechy produktu

  • Producent KRUX 

Opis

Klawiatura gamingowa Krux Atax PRO RGB
Klawiatura MECHaniczna KRUX ATAX PRO RGB to właśnie ta jedyna klawiatura, jeżeli poszukujesz czegoś bez bloku numerycznego, w żargonie gamingowym zwanego TKL. Sprzęt perfekcyjny dla mobilnych graczy którzy ponad zbędny blok numeryczny preferują kompaktowe rozmiary i mobilność sprzętu którym się posługują.

dedykowanE OPROGRAMOWANIE
Pełna kontrola klawiaturą KRUX ATAX PRO RGB z jednego miejsca z centrum dowodzenia w postaci oprogramowania. Niezależnie od tego czy chcesz przypisać klawiszowi jedną z wymyślonych przez nas funkcji, czy stworzyć coś samemu to właśnie w tym miejscu jesteś w stanie to zrobić. O kolorkach nie ma co wspominać, bo o tym już wiesz. Korzystaj z oprogramowania i personalizuj klawiaturę wedle upodobania.

OPOROWE PRZEŁĄCZNIKI OUTEMU BROWN
Przełączniki w wersji Outemu Brown to rozwiązanie uniwersalne. Ich klikalność i wyczuwalny opór podczas aktywacji sprawdzą się jednocześnie w grach jak i w rutynowym użytkowaniu. Nadzwyczajne jeżeli chcesz przesiąść się ze charakterystycznego mechanika lub jeżeli Ci trzeba klawiatury bardziej uniwersalnej niż tylko do grania w jeden czy dwa typy gier. Przełączniki w wersji brown to najistotniej uniwersalne z całej rodziny którą oferujemy w naszych klawiaturach KRUX ATAX. Są idealne dla osób które zaczynają przygodę z mechanikami i nie wiedza jeszcze w którą stronę chcą iść.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.