Menu

Klawiatura KRUX Atax RGB Outemu Brown

Cechy produktu

  • Producent KRUX 

Opis

Klawiatura gamingowa Krux Atax RGB
Klawiatura MECHaniczna KRUX ATAX RGB to właśnie ta jedyna klawiatura, jeżeli poszukujesz czegoś bez bloku numerycznego, w żargonie gamingowym zwanego TKL. Sprzęt idealny dla przenośnych graczy którzy ponad zbędny blok numeryczny preferują kompaktowe wymiary i mobilność sprzętu którym się posługują.

OPOROWE PRZEŁĄCZNIKI OUTEMU BROWN
Przełączniki w wersji Outemu Brown to rozwiązanie uniwersalne. Ich klikalność, a także wyczuwalny opór podczas aktywacji sprawdzą się zarówno w grach jak i w powszednim użytkowaniu. Rewelacyjne jeżeli chcesz przesiąść się ze typowego mechanika albo jeżeli Ci trzeba klawiatury bardziej uniwersalnej aniżeli tylko do grania w jeden czy dwa typy gier. Przełączniki w wersji brown to najistotniej uniwersalne z całej rodziny którą oferujemy w naszych klawiaturach KRUX ATAX. Są doskonałe dla osób które zaczynają przygodę z mechanikami i nie wiedza jeszcze w którą stronę chcą iść

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.