Menu

Klawiatura KRUX Neo Pro RGB Wireless Gateron Red

Cechy produktu
  • Producent KRUX 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Typ mechaniczna 
Opis

Klawiatura gamingowa KRUX Neo PRO RGB Wireless Gateron

Klawiatura MECHaniczna KRUX Neo PRO RGB Wireless Gateron to klawiatura miniaturowa, potocznie zwana sześćdziesiątką. Sprzęt dedykowany dla fanatyków kompaktowych klawiatur, a także dla osób, które posiadają mało miejsca na biurku i pragną je oszczędzać tak bardzo jak to tylko możliwość. Łączność przewodowa oraz bezprzewodowa jest dodatkowym atutem dla graczy wyciskających wszystko nie tylko z kompów czy konsol.

Klawiatura w rozmiarze 60%
drobne klawiaturki takie jak KRUX Neo PRO RGB Gateron to rozwiązanie dla hardcorowych entuzjastów małej elektroniki. Mechanik w wymiarze 60% został pozbawiony nie tylko bloku numerycznego, lecz i strzałek, a choćby rzędu klawiszy funkcyjnych. Jednak bez nerwów, wszystko jest dostępne, trzeba tylko zmienić tryb za pomocą prostego skrótu klawiszowe. Oszczędność miejsca, przy jednoczesnym zachowaniu kluczowych funkcji. Klawiatura skrojona znakomicie pod graczy z zamiłowaniem, jak i tych pragnących podłączenia do kilku maszyn bez ciągnięcia dodatkowych kabli.

Przełączniki firmy Gateron
Klawiatura mechaniczna KRUX Neo PRO RGB Wireless Gateron we wszelkich dostępnych została wyposażona w najnowszą rewizję docenianych przez rynek i sympatyków przełączników Gateron. Przełączniki tego producenta cechują się precyzyjnym wykonaniem, a także nieco innym feelingiem używania niż konkurencja. Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy rodzaje Neo. Wersje z czerwonymi przełącznikami perfekcyjną do szybkich gier. Wersję niebieską dla osób ceniących dokładność, a także komunikację z klawiaturą. Wersję brązową najistotniej uniwersalną, wyśmienitą jeszcze dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mechanikami.

Przełączniki Gateron w wersji Red
Klawiatura KRUX Neo PRO RGB Wireless Gateron Red została zaopatrzona w przełączniki Gateron w wersji Czerwonej (Red). Przełączniki w tej wersji cechują się liniową charakterystyką pracy, czyli wymagają nad wyraz prawidłowego wyczucia, by poczuć moment aktywacji klawisza. Powoduje to jednak najkorzystniejszą responsywność ze wszelkich przełączników w naszej ofercie. Przełączniki Gateron Red nadadzą się nieprzeciętnie do prędkich gier FPS, TTP bądź Battle Royal, gdzie ilość akcji i ich prędkość są kluczem do wygranej.

Lubowane stabilizatory
Wiemy idealnie jak ważny jest poślizg! Zgodnie z duchem czasów oraz opiniami entuzjastów klawiatur mechanicznych, w naszej klawiaturze KRUX Neo PRO RGB Gateron poświęciliśmy trochę uwagi dopełniającemu smarowaniu stabilizatorów. Dzięki czemu ich praca stała się gładsza, a przy okazji feeling płynący z używania klawiatury ponadto uległ znaczącej poprawie.

Wytrzymałe keycapy wykonane w technologii double-injection
Keycapy obecne na przełącznikach gamingowej klawiatury KRUX Neo PRO RGB Wireless Gateron zostały produkowane metodą hybrydową. Na typowe nakładki double-injection składające się z dwóch komponentów, nanieśliśmy dopełniające oznaczenia. Takie połączenie zagwarantuje 100% zrozumienie wszystkich trybów klawiatury, a także nie wpływa na żywotność głównej czcionki na keycapie.

W pełni konfigurowalne diody RGB
W naszym MECHaniku KRUX Neo PRO RGB nie mogło zabraknąć kluczowej dla innowacyjnych graczy funkcji konfigurowalnego podświetlenia klawiszy. Klawiatura w standardzie jest wyposażone w kilka trybów podświetlenia, które można dodatkowo skonsolidować pod siebie w sofcie. Jeżeli okaże się, iż to nadal mało, przewidzieliśmy dodatkowe sloty na twórczą inwencję naszych użytkowników.

Oprogramowanie w zestawie z klawiaturą
Pełna kontrola klawiaturą KRUX Neo PRO RGB z jednego miejsca z centrum dowodzenia w postaci oprogramowania. Niezależnie od tego czy chcesz przypisać klawiszowi jedną z wymyślonych poprzez nas funkcji, czy stworzyć coś samemu to właśnie w tym miejscu jesteś w stanie to zrobić. O kolorkach nie ma co wspominać, bo o tym już wiesz. Korzystaj z oprogramowania i personalizuj klawiaturę wedle upodobania. Pamiętaj jednak, że sofcik działa tylko po kablu!

Odpinany przewód USB wariant C
Możliwość wypięcia kabla w przypadku tak mobilnych klawiatur jak KRUX Neo PRO RGB to niezwykle ważna cecha. W przypadku naszej klawiatury zastosowaliśmy charakterystyczny przewód, bez dodatkowych zatok bądź zatrzasków, dzięki temu spora większość kabli będzie pasowała świetnie. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość zmiany przewodu taki który najbardziej podoba się autorowi. Lewoskrętny w kolorze molibdenu? Proszę niezwykle, wejdzie bezproblemowo.

Bezprzewodowy tryb Bluetooth
KRUX Neo PRO RGB Wireless Gateron Red jak sama nazwa wskazuje, oprócz trybu przewodowego jest w stanie komunikować się z urządzeniami przy pomocy technice Bluetooth. W klawiaturze znalazł się kontroler zapewniający realny zasięg działania do 10 metrów. Wszystko jednak naturalnie zależy od urządzenia odbierającego sygnał i wielu innych czynników. Do klawiatury Neo można przypisać do trzech maszyn bezprzewodowych jednocześnie. Przełączać pomiędzy nimi można się przy pomocy prostego skrótu klawiszowego. Tryb bezprzewodowy należy aktywować fizycznym przyciskiem na spodzie obudowy.

przeciwpoślizgowe stopki
Klawiatura jeżdżąca po całym biurku to zmora graczy. Żeby uniknąć takiego dyskomfortu, w klawiaturze KRUX Neo PRO RGB wynajdziecie cztery obfite przeciwpoślizgowe pola, których to zadaniem jest utrzymanie klawiatury na swoim miejscu.

pokaźna kompatybilność
Niezależnie od tego czy jesteś w zespole niebieskich, zielonych czy w zespole mobilnych graczy. Nasza klawiatura KRUX Neo PRO RGB będzie mogła wesprzeć Twoje działania w dodatku tam. Dzięki łączności przewodowej, możesz podpiąć się do komputera bądź konsoli. Łączność bezprzewodowa pozwoli również na przemieszczenie się bez problemów na urządzenie mobilne bądź notebooka. Sterowanie domowym centrum rozrywki z kanapy również wydaje się prawidłowym pomysłem.

Funkcje wspierające gaming
Mechaniczna klawiatura gamingowa KRUX Neo PRO RGB Wireless Gateron Red została zaopatrzona w szereg funkcji ułatwiających codzienne życie gracza. N-key rollover pozwoli uniknąć problemów z nierejestrowanymi klawiszami. Tryb gracza ochroni przed przypadkowym przeniknięciem z gry do systemu operacyjnego. Makra pozwolą zautomatyzować nudne funkcje, a podświetlenie RGB pozwoli rozpromienić całe otoczenie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.