Menu

Klawiatura LOGITECH G Pro Czarny

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Prezentacja 3D: produkowana dla profesjonalistówSprawdzona w turniejach klawiatura do gier PRO, dostępna dzisiaj z zaawansowanymi przełącznikami mechanicznymi GX z wyraźnym kliknięciem. Przełącznik GX z wyraxnym kliknięciem innowacyjne przełączniki mechaniczne GX z wyraźnym kliknięciem opracowano z myślą o jak największej wydajności, wytrzymałości, momentalnej reakcji oraz słyszalnym i wyczuwalnym oporze.

Kompaktowa i ultraprzenośna Brak klawiatury numerycznej i możliwość odłączania kabla przekładają się na większą swobodę manewrowania myszą i upraszczają zabranie klawiatury ze sobą na turnieje organizowane na całym świecie.

Lightsync RGB Możliwość podświetlania ważnych klawiszy lub chwalenia się odcieńmi swojej drużyny. Podświetlenie i animacje można przystosowywać przy użyciu oprogramowania G HUB, zaś statyczne projekty podświetlenia można zapisywać we zastosowanej pamięci do zastosowania podczas turniejów.

Odłączany kabel Trójczłonowa budowa odłączanego kabla micro USB sprawia, iż można go w przystępny i bezpieczny sposób podłączyć do klawiatury oraz przewieźć w torbie podróżnej. 3-stopniowa regulacja kąta i gumowe stopki Dzięki gumowym stopkom klawiatura nie drgnie z miejsca choćby podczas najbardziej żywiołowych rozgrywek.

Trójstopniowy system regulacji umożliwia stosowne dobranie kąta nachylenia klawiatury. 12 programowalnych klawiszy funkcyjnych dla makr Przy użyciu oprogramowania Logitech G HUB możesz przypisać złożone, zaplanowane w czasie działania albo polecenia do klawiszy funkcyjnych F1F12.

wymiary: Wysokość: 34 mm Szerokość: 361 mm Głębokość: 153 mm Pozostałe atrybuty: kompozycja bez klawiatury numerycznej inspirowana profesjonalnymi graczami Przełączniki mechaniczne GX Blue z wyczuwalnym kliknięciem Podświetlenie LIGHTSYNC RGB2Zaawansowane funkcje wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB, przystępnego do pobrania na stronie logitechg.com/GHUB zastosowany profil podświetlenia3Zaawansowane funkcje wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB, przystępnego do pobrania na stronie logitechg.com/GHUB Odłączany kabel o długości 1,8 m 12 programowalnych klawiszy funkcyjnych Odświeżanie 1 ms Zawartość opakowania: Klawiatura do gier PRO Gaming Keyboard przewód do przesyłania danych z klawiatury Dokumentacja...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.