Menu

KLAWIATURA LOGITECH MX KEYS + PODPÓRKA - 920-009416- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu
  • Producent Logitech 
Opis

przedstawiaMY MX KEYS
prezentujemy MX Keys klucz do perfekcji w Twoim kolejnym projekcie. To pierwsza klawiatura MX zaprojektowana dla twórców i dopracowana z myślą o programistach. Możesz opanować do perfekcji wszystko, co sobie wymyślisz.

PŁYNNE, NATURALNE I precyzyjnE KLAWISZE PERFECT STROKE
W celu zapewnienia płynnego, naturalnego i skrupulatnego naciśnięcia każdego klawisza Perfect Stroke wykorzystano niemało dekad doświadczenia firmy Logitech. Klawisze z kolistymi wgłębieniami dostosowują się do kształtu koniuszków palców, a ich koliste brzegi uprzyjemniają stosowanie, niezależnie od tego, gdzie naciśniesz klawisz. Każdy klawisz został pokryty matową powłoką, dzięki temu palce bez wysiłku ślizgają się po powierzchni.

CIESZ SIĘ WYGODĄ I NIEZWYKŁĄ STABILNOŚCIĄ
Pisz bez wątpienia siebie na klawiaturze stworzonej z myślą o stabilności i precyzji. Powiększona stabilność klawiszy redukuje hałas i optymalizuje reakcję, dzięki temu czujesz każde naciśnięcie klawisza, lecz go nie słyszysz. Na dodatek cała kompozycja klawiatury MX Keys bazuje na jednej metalowej płytce, co zagwarantuje niezwykłą stabilność i sprawia, iż klawiatura nigdy nie ślizga się po biurku.

INTELIGENTNE PODŚWIETLENIE BARDZIEJ INTELIGENTNE
Czujniki zbliżeniowe wykrywają Twoje dłonie, podświetlając klawiaturę w momencie zbliżenia palców. Podświetlane klawisze gasną, gdy wstajesz od biurka, co pozwala oszczędzać energię potrzebną w chwilach inspiracji. Intensywność podświetlenia dostosowuje się automatycznie do warunków oświetleniowych, ale można ją ustawić ręcznie.

dużo KOMPUTERÓW, JEDNA KLAWIATURA MX KEYS
Klawiatura MX Keys przełącza się wraz z myszą MX Master 3 albo inną myszą obsługującą technologię Flow pomiędzy komputerami, co oznacza, iż możesz pisać na wielu komputerach w jednym, płynnym środowisku pracy.


Pozostałe cechy
Możliwość połączenia za pomocą załączonego odbiornika USB lub technice Bluetooth Low-Energy Klawisze Easy-Switch umożliwiające podłączenie choćby trzech urządzeń i nieskomplikowane przełączanie się między nimi Łączność bezprzewodowa o zasięgu 10 m. Zasięg bezprzewodowy zależy od warunków otoczenia i konfiguracji komputera. Czujniki zbliżeniowe lokalizujące dłonie i włączające podświetlenie Czujniki oświetlenia otoczenia dopasowujące poziom jasności podświetlenia
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.