Menu

KLAWIATURA LOGITECH MX Keys for Mac Wireless - 920-009558- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 

Opis

Zaprojektowana z myślą o komputerach Mac
przedstawiamy klawiaturę MX Keys do komputerów Mac zaprojektowaną do bezproblemowej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad. Klawiatura MX Keys dla komputerów Mac w wykończeniu Space Gray została zaprojektowana pod kątem sprawności, stabilności i precyzji z podświetlanymi klawiszami, które dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych.

idealny skok klawiszy. Układ klawiszy Mac.
Wklęsłe klawisze odpowiadają kształtem koniuszkom palców i zostały wycięte laserowo z myślą o komputerach Mac.
Zaokrąglone krawędzie zapewniają zadowalającą reakcję niezależnie od tego, w którym miejscu uderzasz w klawisz. Każdy klawisz został pokryty matową warstwą, dzięki temu palce bez wysiłku ślizgają się po powierzchni.

Komfort, stabilność, minimalizm
Usprawnij pisanie na klawiaturze wyprodukowanej z myślą o wygodzie, precyzji i niewiarygodnej stabilności. Surowa i ponadczasowa kompozycja doskonale nadaje się do każdego zestawu Mac równocześnie pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.

Inteligentne podświetlenie. Teraz jeszcze bardziej inteligentne.
Czujniki zbliżeniowe wykrywają Twoje dłonie, podświetlając klawiaturę w momencie zbliżenia palców. Podświetlane klawisze gasną, gdy wstajesz od biurka, co pozwala oszczędzać energię potrzebną w chwilach inspiracji.Intensywność podświetlenia dopasowuje się samoczynnie do warunków oświetleniowych, lecz można ją ustawić ręcznie.

Ładowanie USB-C USB-C
kabel ładujący USB-C USB-C gwarantuje ładowanie klawiatury MX Keys do komputerów Mac i proponuje bezpośrednie połączenie z komputerem Mac bez zapotrzebowania stosowania topornych kluczy sprzętowych.
Pełne naładowanie klawiatury MX Keys może starczyć na 10 dni lub nawet na 5 miesięcy przy wyłączonym podświetleniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.