Menu

Klawiatura MOTOSPEED CK76 Outemu Red

Cechy produktu
  • Producent MOTOSPEED 
  • Typ mechaniczna 
Opis
Klawiatura mechaniczna gamingowa Motospeed CK76

Motospeed to gwarancja jakości dla graczy. Klawiatura CK76 ma 104 klawisze i wyśmienicie pasuje do komfortowego i swobodnego użytkowania. Jej zaokrąglone wyprofilowanie zapewnia komfort i naturalność poruszania się. Kolorowe podświetlenie ułatwia korzystanie z urządzenia po zmroku i nadaje mu oryginalny charakter. Dzięki zaimplementowaniu czerwonych przełączników genialnie sprawdzą się zwykle podczas rozgrywek. Nie musisz się także obawiać problemów z kompatybilnością, podłączysz ją do komputera z systemem Windows albo Mac.

bezawaryjne przełączniki

Urządzenie zostało przystosowane z zasady do potrzeb graczy i pracowników biurowych. Niesamowicie trwałe przełączniki OUTEMU Red gwarantują szybką reakcję i płynne działanie, dzięki temu możesz radować się choćby najmocniej dynamiczną rozgrywką. Zyskaj pewność, że każde naciśnięcie klawisza zostanie właściwie zarejestrowane i pobij kolejny rekord!

Spersonalizuj klawiaturę

Klawiatura została zaopatrzona w kolorowe podświetlenie, które nie tylko nadaje jej fantastyczny, gamingowy charakter, ale też pokaźnie upraszcza pracę przy komputerze. Jeśli chcesz, możesz dostosować jej wygląd swoich upodobań lub nastroju. W dodatku akcesorium posiada aż 14 trybów podświetlenia. Wybierz jeden z nich i ciesz się niesamowicie wytwornym uzupełnieniem swojej strefy gracza!

bardzo wytrzymałe klawisze

Klawiatura Motospeed CK76 zaskoczy Cię bezusterkowością i wytrzymałością. Żywotność jej przycisków sięga aż 50 milionów kliknięć, nie musisz więc obawiać się konieczności prędkiej wymiany urządzenia na nowe. Dodatkowo zaokrąglona budowa korpusu klawiatury obniża ryzyko wystąpienia zróżnicowanego rodzaju uszkodzeń mechanicznych.

CO W pakiecie:

- Klawiatura

- Instrukcja Obsługi

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.