Menu

Klawiatura MOTOSPEED K61 RGB

Cechy produktu
  • Producent MOTOSPEED 
  • Typ mechaniczna 
Opis
Mechaniczna klawiatura gamingowa Motospeed CK61

Zdobądź przewagę nad rywalami dzięki klawiaturze od Motospeed! Akcesorium obsługuje technologię anti-ghosting, aby zapobiec przypadkowemu wciśnięciu niechcianych klawiszy. Wyposażona w niebieskie przełączniki stanie na wysokości zadania równocześnie w pracy, jak i w trakcie rozgrywek. Podkreśla się długą żywotnością klawiszy, do 50 mln kliknięć. W dodatku szczelna budowa zapobiega dostaniu się wody i uszkodzenia akcesorium, a 14 trybów podświetlenia RGB nadaje CK61 gamingowego charakteru.

konkretna budowa

CK61 to klawiatura mechaniczna, którą akcentuje odporność. Urządzenie ma 61 klawiszy, których żywotność sięga wynosi nawet 50 mln kliknięć. Na dodatek, jej szczelna konstrukcja chroni CK61 przed zalaniem. Możesz więc korzystać z niej choćby podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek, bez obaw o uszkodzenia.

Kompatybilna

Obawiasz się, iż klawiatura nie będzie kompatybilna z Twoim sprzętem? Niepotrzebnie! Akcesorium ma port USB 2.0, co pozwala podłączyć ją do komputera z systemem operacyjnym Windows XP/7/8/10 / Mac OS.

Gamingowe podświetlenie RGB

Uzupełnij swoją strefę gracza o klawiaturę Motospeed. CK61 ma podświetlenie RGB, które nadaje jej stylowego wyglądu. W dodatku, możesz wybierać pomiędzy 14 trybami, żeby spersonalizować wygląd akcesorium.

W pakiecie:

- Klawiatura

- kabel USB-C do USB

- Ściągacz do klawiszy

- Instrukcja Obsługi

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.