Menu

Klawiatura MOTOSPEED K82 RGB

Cechy produktu
  • Producent MOTOSPEED 
  • Typ mechaniczna 
Opis
Klawiatura mechaniczna Motospeed K82

Motospeed K82 to klawiatura pozbawiona bloku numerycznego. Niewiele znaczący rozmiar powiększa jej mobilność, dzięki czemu zabierzesz ją praktycznie wszędzie. Co więcej, zajmuje mniej miejsca na biurku, zapewniając większą przestrzeń do komfortowej gry. Konfigurowalne podświetlenie RGB nadaje jej fantastyczny, gamingowy charakter, a możliwość zablokowania klawisza Windows pozwala zapobiegać jego przypadkowemu naciśnięciu i niepożądanym przerwom w grze.


innowacyjny design

Klawiatura Motospeed K82 stanie się ozdobą każdego biurka dzięki progresywnemu wzornictwu. Prawdziwie e-sportowy wygląd powoduje, iż to nieśmiertelne urządzenie zaskakuje nie tylko funkcjonalnością, ale też niepowtarzalnym, eleganckim designem. Gamingowe podświetlenie LED pozwoli Ci na całkowitą kontrolę nad wciskanymi klawiszami choćby w zupełnej ciemności. Wybierz któryś z 14 efektów i ciesz się nie tylko walorami poręcznymi,również wizualnymi.


trwałość

Przełączniki mechaniczne Outemu Blue wyróżniają się żywotnością na poziomie 50 milionów kliknięć, co czyni je niesamowicie wytrzymałymi. Nie obawiaj się szybkiego zniszczenia klawiatury podczas wyjątkowo emocjonującej rozgrywki - to wytrzymałe na uszkodzenia urządzenie posłuży Ci przez długie lata. Ich czas reakcji jest wyjątkowo krótki, co zagwarantuje Ci lepsze wyniki - niezwykle w grach sieciowych.


Więcej możliwości

Klawiatura została zaopatrzona w 12 klawiszy funkcyjnych. Z ich pomocą szybko dostosujesz głośność, skorzystasz z Internetu, przełączysz odtwarzane utwory i wykonasz mnóstwo innych czynności. Nie chcesz przypadkowo wyłączyć gry w najmniej odpowiednim momencie? Zablokuj klawisz Windows i niczym się już nie przejmuj.


pakiet mieści:
  • Klawiatura
  • przewód USB
  • Ściągacz do klawiszy
  • Instrukcja Obsługi
Specyfikacja:
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.