Menu

Klawiatura MOTOSPEED K87S Outemu Blue

Cechy produktu
  • Producent MOTOSPEED 
  • Typ mechaniczna 
Opis
Klawiatura mechaniczna Motospeed K87S RGB

Klawiatura Motospeed K87S została wykonana z myślą o potrzebach graczy. Dzięki użytecznej konstrukcji zezwala na bardzo wygodne i swobodne stosowanie. Czerwone przełączniki nieprzeciętną płynność działania i sprawdzą się równocześnie podczas rozgrywki, jak i pisania. Ponadto kolorowe podświetlenie nadaje urządzeniu gamingowy charakter.

bezusterkowe działanie

Ciesz się dynamiczną rozgrywką i bij kolejne rekordy - Motospeed daje Ci pewność, że każde naciśnięcie klawisza zostanie niezawodnie zarejestrowane. Klawiatura K87S obsługuje N-Key rollover — możesz więc bez obaw wykonywać nawet najmocniej złożone kompozycje ruchów. Istnieje także możliwość zablokowania przycisku Windows — w ten sposób unikniesz jego przypadkowego naciśnięcia w trakcie gry.

Profesjonalizm i prostota

Podświetlana klawiatura nie tylko wyśmienicie się ukazuje, ale też ułatwia pracę przy komputerze. K87S przystosowana jest na ogół do potrzeb graczy i pracowników biurowych. Możeszprzystosować jej wygląd do swoich upodobań! Motospeed daje Ci możliwość wyboru jednego z 14 trybów podświetlenia — aby je ustawić, starczy wcisnąć FN+INS.

Imponująca solidność klawiszy

Z Motospeed możesz pracować albo grać do czasu, aż chcesz - klawiatura K87S Cię nie zawiedzie! Żywotność jej klawiszy sięga 50 milionów kliknięć. To potężne i wytrzymałe urządzenie będzie wspaniale Ci służyć poprzez długi czas. Klawiatura pokazuje się przy tym naprawdę prawidłowo - oryginalna, klarowna obudowa gwarantuje jeszcze ciekawsze efekty RGB.

Z myślą o graczach i komforcie pracowników

Wytrzymałe przełączniki OUTEMU Blue nieporównaną płynność i prędkość działania - nieważne, czy grasz w ulubioną grę, czy pracujesz. Dodatkowo akcesorium wyposażono w 12 klawiszy funkcyjnych, dzięki temu nie musisz szukać ustawień w komputerze, by włączyć podświetlenie lub otworzyć skrzynkę mailową. Przyciski K87S są przyjemne w dotyku i prosto poddają się palcom.

W komplecie:

- Klawiatura

- Instrukcja Obsługi

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.