Menu

Klawiatura przewodowa gamingowa Fury Spitfire podświetlana

Cechy produktu

  • Producent Fury 
  • Rodzaj przewodowa 

Opis

Podświetlana klawiatura dla graczy Fury Spitfire to urządzenie gwarantujące trafne proporcje między funkcjonalnością a wygodą gry.

Wielokolorowe podświetlenie LED w 6 trybach natężenia (0%, 20%, 40%, 60%, 80% i 100%) gwarantuje wygodę gry niezależnie od pory roku i dnia. Dzięki 12 klawiszom funkcyjnym, możemy w prosty i wygodny sposób zarządzać multimediami bez konieczności przerywania rozgrywki czy wychodzenia z gry do pulpitu głównego.

Jeszcze większą precyzję w grze zagwarantuje funkcja anti-ghostingu dla większości klawiszy. Dzisiaj choćby przy wciśnięciu obszerniejszej ilości klawiszy, unikniemy sytuacji zawieszania się gry albo zablokowania się urządzenia. Klawiatura ma możliwość blokowania klawisza Windows, która nad wyraz przydaje się w czasie gry.

Dolna część konstrukcji klawiatury, została wydłużona takwytwarzać przestrzeń na której gracz może komfortowo oprzeć swoje nadgarstki i powiększyć swój komfort gry. Ponadto możnascalić kąt nachylania klawiatury, dzięki rozstawianym nóżkom. Klawiatura jest wyekwipowana w system odprowadzający wodę w trakcie przypadkowego zalania klawiszy. Dzięki specjalnym rowkom, woda zostanie odprowadzona na zewnątrz.

szybkość działania niejednokrotnie decyduje o zwycięstwie. Klawiatura Spitfire to wybuchowa mieszanka, funkcjonalności, wytrzymałości, a także precyzji. Wyprzedzaj przeciwników o krok i zyskuj przewagę.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.