Menu

Klawiatura REDRAGON K512 Shiva RGB

Cechy produktu
  • Producent REDRAGON 
Opis

Redragon SHIVA to klawiatura membranowa z podświetleniem RGB dla graczy szanujących głównie wszechstronność. Eksponuje ją pełny układ cicho pracujących klawiszy, dzięki któremu zagrasz choćby w tytuły (i obsłużysz programy) wykorzystujące przyciski pomijane w mniejszych układach, takie jak te znajdujące się na bloku numerycznym. Mało tego, nie musisz się również obawiać złego współdziałania klawiszy zastosowany Anti-Ghosting poradzi sobie z 26 równocześnie, a klawisz Windows zabezpieczysz przed przypadkowym wciśnięciem dzięki możliwości jego blokady. Wygoda na pierwszym miejscu!

wytworny wygląd
Klawiatura Redragon SHIVA bez cienia wątpliwości może stać się kolejną ozdobą Twojego biurka. Wykwintna kompozycja nawet na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo wytrzymałej, a klawisze ze stylową i wyraźną podświetlaną czcionką produktywnie przyciągną wzrok niejednego zapalonego gracza. Dodajmy do tego możliwość pełnej konfiguracji wspomnianego podświetlenia RGB i hit murowany!

Pełny układ
Jeśli klawiatura na korzystne zadomawia się na Twoim biurku i nie potrzebuje cech mobilności, bez dwóch zdań docenisz korzyści jakie daje w zamian. Całkowity rozmiar klawiatury Redragon SHIVA nie został celowo pomniejszony żadnym klawiszowym kompromisem, gwarantując przy tym maksimum funkcjonalności. Cecha ta staje się nieoceniona nie tylko w bardziej nowoczesnych tytułach, lecz i podczas korzystania z oprogramowania m.in. Biurowego. Wszystkie potrzebne klawisze za każdym razem w zasięgu rąk!

uzupełniające klawisze
w sytuacji gdy pełny układ to nadal za mało, pod ręką do dyspozycji masz dopełniające przyciski o specjalnych wykorzystaniach. Przy pomocy 8 z nich możesz sterować odtwarzaniem multimediów, a kolejne 6 asygnowano dla Twoich ulubionych makr, do których dostęp będziesz mieć teraz szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek. Zaskakuj pięknymi combosami przy małym wysiłku!

Ciche membrany
Mechaniki nie są dla Ciebie ze względu na głośność albo nie do końca namawiają cenami? Membrany zaimplementowane w klawiaturze Redragon SHI VA bez wątpienia przypadną Ci do gustu. Nawet intensywniejszą rozgrywką nie zwrócisz na siebie nadmiaru uwagi mogącego zaszkodzić Twojemu skupieniu - niewątpliwie potrafisz przywołać z pamięci sytuacje, w których cisza liczyła się nie mniej niż skuteczność klawiatury. Dzięki cichym i precyzyjnym membranom teraz możesz posiadać obie rzeczy jednocześnie!

Magnetyczna podstawka pod nadgarstki
Chyba wszyscy znamy nieprzyjemne uczucie towarzyszące długiemu korzystaniu z klawiatury bez żadnego wsparcia dla nadgarstków. Z klawiaturą Redragon SHIVA to już przeszłość! Dokuczliwej róznicy pomiędzy wysokością blatu a klawiszami pozbędziesz się dzięki dołączonej podstawce pod nadgarstki i tym samym unikniesz kontuzji związanych z ich nieprawidłowym ułożeniem. Jeśli jednak z jakiegoś powodu postanowisz zrezygnować z podstawki, odczepisz (a także z powrotem zamontujesz) ją ekspresowo dzięki magnetycznemu łączeniu.

efektowne podświetlenie RGB
Ty również możesz posiadać wkład w wygląd swojej klawiatury! Diody RGB wbudowane w klawiaturę umożliwią Ci wyświetlenie jednego ze zjawiskowych gotowych trybów podświetlenia albo intuicyjne przygotowanie własnego dzięki oprogramowaniu. Będzie widowiskowo nie tylko na ekranie, lecz i pod Twoimi palcami!

Łączność USB
Zależy Ci na minimalnych opóźnieniach? Postaw na przewodową klawiaturę Redragon SHIVA! Przymocowany na stałe wytrzymały kabel USB o długości 1,8 m pozwoli na bezproblemowe stosowanie sprzętu z dowolnym komputerem.

zaawansowane oprogramowanie
instynktowne i nowoczesne oprogramowanie przeznaczone dla klawiatury powstało by zaoszczędzić Twój czas przy konfiguracji podświetlenia i makr. Za jego pomocą nie tylko dostaniesz się do istniejących już efektów RGB, ale też utworzysz i zapiszesz swoje własne. Makra z kolei skomponujesz i przypiszesz do właściwego przycisku dzięki specjalnemu edytorowi. Wystarczy chwila i będziesz gotowy do walki!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.