Menu

Klawiatura SAVIO Tempest RX Outemu Czerwony

Cechy produktu

  • Producent SAVIO 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ mechaniczna 

Opis

Savio Tempest RX TKL Bezkromisowe bezkromisowe polączenie najwyższej jakości i niskiej ceny. Specjalnie zaprojektowane klawisze metodą „double-injection" zostały połączone z bezusterkowymi przełącznikami OUTEMU RED.

Tempest RX TKL to klawiatura TKL (tenkeyless), czyli klawiatura turniejowa bez bloku numerycznego o łącznej liczbie 87 klawiszy. Switch Outemu RED jest liniowy, bez wyczuwalnego momentu aktywacji. Wymaga niskiej siły nacisku wynoszącej zaledwie 40g bez wyczuwalnej odpowiedzi w chwili akceptacji.

rozmiary. Układ klawiszy US Klawiatura mechaniczna TKL (tenkeyless) jest to klawiatura turniejowa bez bloku konwencjonalnego numerycznego. Posiada 87 nieścieralnych przycisków wyprodukowanych metodą "double incjection".

niewiele znaczący wymiar: 357mm na 125mm oraz wysokość 38mm powoduje,pasuje w każdym środowisku. By zapewnić jak najkorzystniejszą jakość w trakcie wykorzystywania, klawiatura została wyposażona w gumowe stopki uniemożliwiające jej przemieszczaniu na biurku.

Outemu RED to najkorzystniejszy dobór dla graczy, którzy szukają szybkiej reakcji klawisza przy znikomym oporze. Jeszcze lepsza jakość. Aluminiowa powierzchnia Klawiatury mechaniczne to nie tylko switche, ale też użyte materiały.

TOP klawiatury SAVIO TEMPEST RX TKL jest produkowany z aluminium, które gwarantuje odpowiednią wagę i sztywność, a co z tego wynika niebywałą jakość produktu. NKRO i Anti-ghosting. N-key rollover Nasze klawiatury posiadają funkcję NKRO, czyli pełnego antighostingu.

Co to oznacza dla Ciebie? Niezależenie od liczby wciśniętych klawiszy, każdy klawisz zostanie zarejestrowany. Nie wierzysz? Naciśnij klawisze jedną i drugą dłonią w tym samym czasie. Podświetlenie. 10 efektów podświetlenia Klawiatura mechaniczna SAVIO TEMPEST RX TKL została ponadto zaopatrzona w 10 trybów podświetlenia.

Co to oznacza dla graczy? To oni mogą decydować, który tryb i efekt będzie dla nich najkorzystniejszy podczas rozgrywki. Ponadto funkcja RECORD umożliwia indywidualny wybór i zaprogramowanie podświetlanych klawiszy, co daje możliwość personalizacji do każdej gry.

dodatkowo efekty świetlne ożywią stanowisko gamingowe. Przełączniki mechaniczne Outemu Blue z żywotnością 50 000 000 kliknięć Outemu RED jest odpowiednikiem Cherry MX Red/Kailh RED, ewidentnie bliżej im do marki Kailh ze względu na prędkość wciskania i płynność działania.

Co to oznacza w praktyce? Switch RED jest zachwalany poprzez graczy gier typu FPS, gdzie liczy się czas reakcji. Ze względu na swoją specyfikację i budowę są one nieporównywalnie cichsze od Outemu BLUE czy BROWN.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.