Menu

KLAWIATURA Z TOUCH PADEM DO SMART TV NATEC TURBOT, SLIM, BEZPRZEWODOWA 2.4GHZ, X-SCISSORS

Cechy produktu

  • Producent NATEC 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ membranowa 

Opis

KLAWIATURA Z TOUCH PADEM DO SMART TV TURBOT
Natec Turbot to bezprzewodowa klawiatura multimedialna dedykowana do pracy z Smart TV, lub innym zestawem multimedialnym obsługującym systemy operacyjne takie jak: Android, Windows, Mac, Linux i inne systemy użytkowane w Smart TV dodatkowo Turbot pozostał zaopatrzony w czuły touch pad, umożliwiający sterowanie gestami, a także specjalne klawisze multimedialne.
Nano odbiornik o zasięgu działania do 10m i kompaktowe rozmiary klawiatury sprawiają, że można z niej swobodnie korzystać w zróżnicowanych miejscach i radować się pełnym komfortem.
perfekcyjnA DO BIURA I DO DOMU
Klawiatura Natec Turbot to połączenie elegancji, funkcjonalności i wytrzymałości. W pracy pozwala zaoszczędzić przestrzeń na biurku, w domu możesz korzystać z niej siedząc na ulubionej kanapie. Wytrzymała, aluminiowa pokrywa nie tylko wygląda stylowo, ale także jest przyjemna w dotyku.
DYSKRETNA, przenośnA, KOMPATYBILNA
Natec Turbot jest dyskretna, dzięki nisko profilowym i cichym klawiszom wytwarzanym w technice X-scissors. Nano odbiornik z obszernym zasięgiem gwarantuje komfort użytkowania w każdym miejscu. Klawiatura Turbot jest też kompatybilna z większością systemów operacyjnych dedykowanych do Smart TV, lecz także z systemami: Android, Windows, Mac czy Linux.

komfortowA I UNIWERSALNA

Funkcjonalność Natec Turbot rozszerza użycie touch pada, którym umożliwia nie tylko przemieszczanie kursora po ekranie, lecz także realizowanie różnych funkcji za pomocy gestów (przybliżanie, oddalanie, przewijanie pionowe, przesuwanie poziome itd.). Klawiatura w dodatku wyekwipowane jest w 12 multimedialnych klawiszy i funkcje klawiatury numerycznej. Urządzenie zasilane jest dwiema bateriami AAA, które bez problemów zasilą urządzenie na kilka dni przy standardowym użytkowaniu.
atrybuty URZĄDZENIA:
- Niskoprofilowe i ciche klawisze wykonane w technice X-scissors,
- Super płaski profil klawiatury
- Nano odbiornik o zasięgu działania do 10m
- nieprzeciętna do pracy z Smart TV
- 12 klawiszy multimedialnych
- Długa praca na baterii
- Kompaktowe wymiary
- Wytrzymała aluminiowa obudowa
- Czuły touch pad z fizycznym lewym i prawym przyciskiem myszy
- warstwa ochronna na klawiszach uniemożliwiająca ścieraniu się liter
- Wskaźnik rozładowania baterii
- Gumowe nóżki Kompatybilna z większością systemów operacyjnych Smart TV
EAN: 5901969408034
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NKL-0968
typ: Multimedialna
pakiet z myszką: Nie
Połączenie: Bezprzewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: Baterie/akumulatory AAA
Zasięg: 10 m
Kolor: srebrny
Waga: 400 g
rozmiary: 355 x 129 x 11 mm
Pozostałe właściwości: - liczba Klawiszy: 83- liczba klawiszy multimedialnych: 12- Komunikacja: Wireless 2.4 Ghz- Mechanizm klawiszy: X-scissors- Materiał: ABS + metal- Plug&Play- Profil: niski- Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.2.2; Linux; MAC; Windows 7\8\Vista\XP\10* Kompatybilny z większością systemów operacyjnych Smart TV

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.