Menu

Krux Klawiatura gamingowa Atax RGB Outemu Red

Cechy produktu
  • Producent Krux 
Opis

KRUX ATAX RGB Outemu Red to klawiatura mechaniczna bez bloku numerycznego, w żargonie gamingowym nazywana TKL. Sprzęt perfekcyjny dla mobilnych graczy którzy ponad zbędny blok numeryczny preferują kompaktowe rozmiary i mobilność sprzętu którym się posługują.

Została zaopatrzona w przełączniki w wersji Outemu Red dzięki czemu to doskonałe narzędzie dla graczy którzy muszą tu i teraz – kropnąć przeciwnika. Grasz w szybkie FPS-y albo lubiane ostatnimi czasy Battle Royal? Zdarzy Ci się czasami zarwać nockę przed kompem? Wybieraj te przełączniki i nie marnuj czasu na dalsze szukanie.

w dodatku klawiatura KRUX ATAX RGB ma kilka dodatkowych komponentów które usprawniają gamingowe doznania i pozwalają skonfigurować ją pod użytkownika m.in programowalne makra, które uproszczą powtarzające się czynności, wytrzymałe keycapy stworzone w technice double-injection, gumowe powierzchnie zapewniające jednostajną pozycję, nawet podczas szczególnie nerwowej rozgrywki, a także nóżki z dwustopniową regulacją pozwalające na ustawienie trzech przeróżnych wysokości oraz kątów w zależności od preferencji użytkownika.

Dzięki strefowemu oświetleniu RGB możesz wybierać spośród 20 zaprogramowanych efektów podświetlenia albo skonfigurować własne 3 profile,połączyć klawiaturę KRUX ATAX RGB do własnego gustu albo nastroju....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.