Menu

Logitech G213

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

G213 Prodigy Klawiatura gamingowaSprawne klawisze i wykrywanie wielu naciśnięćCztery razy szybsza charakterystyczna klawiaturaKażdy klawisz klawiatury G213 zbudowaliśmy z myślą o tym, by naciskało się go jak najwygodniej i żeby działał nawet cztery razy szybciej w sytuacji standardowych klawiatur.

Wykrywanie wielu klawiszy gwarantuje stosowną efektywności w grach, gwarantując pełną kontrolę w trakcie jednoczesnego wydawania wielu poleceń.Ostre, wyraźne strefy podświetlenia RGBWybieraj spomiędzy ok. 16,8 miliona odcieniSkonfiguruj pięć oddzielnych stref podświetlenia klawiatury, które możesz wybrać spośród ok.

16,8 miliona barw. Zmieniaj barwy stosownie do używanej konfiguracji urządzeń, konfiguracji poszczególnych gier albo własnych preferencji. Szczelność świetlna powoduje, iż podświetlenie liter jest wyraźniejsze, co usprawnia znalezienie każdego klawisza w ciemności.* Do regulowania profili potrzebny jest program Logitech Gaming SoftwareOdporność na wycieki i wysoka trwałośćZbudowana z myślą o prawdziwym życiuWypadki się zdarzają.

Dlatego klawiatura G213 Prodigy została zbudowana z myślą o prawdziwym życiu. Bez względu na to, czy grasz, czy pracujesz, klawiatura G213 Prodigy spełni oczekiwania. Charakteryzuje ją trwała konstrukcja wytrzymała na rozlewanie płynów*, okruchy i brud.

Oznacza to, iż wypadki, które zdarzają się wszystkim, nie zepsują jej.* Testowane poprzez rozlanie 60 ml płynuZintegrowana podpórka na nadgarstki i dostosowywane stopkiDłuższa rozgrywkaDwupoziomowa regulacja kąta pozwala ustawić klawiaturę w wspaniałej pozycji, a zintegrowana podkładka pod nadgarstek łagodzi dyskomfort albo uczucie zmęczenia.

dzięki temu możesz dłużej grać kolejne rundy.Specjalne klawisze do sterowania multimediamiOdtwórz, wstrzymaj, pomiń, wyregulujKontroluj odtwarzanie utworu w tle bez wstrzymywania pracy. Klawiatura G213 ma specjalne komponenty do sterowania multimediami, które zezwalają na natychmiastowe odtwarzanie, wstrzymywanie i wyciszanie muzyki i filmów.

Ustaw głośność lub przejdź do następnego utworu za naciśnięciem jednego przycisku.Personalizacja przy pomocy oprogramowania Logitech Gaming SoftwareProstsze granieOprogramowanie Logitech Gaming Software umożliwia dostosowanie działania klawiatury G213 do Twoich potrzeb.

Ustaw oświetlenie RGB, zaoszczędź czas, przypisując niemało funkcji do potężnych klawiszy, i mnóstwo więcej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.