Menu

Logitech G413

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ mechaniczna 

Opis

klawiatura logitech g413 została przemyślana, zaprojektowana i produkowana w celu dostarczenia innowacyjnej skuteczności z właściwym zestawem funkcji. Lekka górna część obudowy ze stopu aluminium 5052 o wysokiej wytrzymałości umożliwiła stworzenie smukłej obudowy o zarysie ostrza.

spodnia strona pokrywy zezwala na regulację długości kabla zestawu słuchawkowego i myszy dla ulepszonej kontroli nad przewodami. Regulowane nóżki z gumowymi stabilizatorami powodują, że klawiatura pozostaje na swym miejscu nawet w trakcie intensywnej rozgrywki.innowacyjna mechaniczniezaprojektowana, aby dominowaćprzełącznik mechaniczny romer-g™ został wyprodukowany z myślą o zapewnieniu mistrzowskiej wydajności, czasu reakcji i trwałości.

niepokaźna odległość aktywacji na poziomie 1,5mm sprawia, iż przełącznik jest o 25% szybszy charakterystyczne, konkurencyjne przełączniki mechaniczne. Perfekcyjne połączenie prędkości, precyzji i cichego działania oznacza, że romer-g to cichy zabójca wśród mechanicznych przełączników w klawiaturach do gier.staranne podświetlenie klawiszywysoka wydajność w dzień i w nocyprzełącznik romer-g został dodatkowo zaprojektowany z myślą o starannym i czytelnym podświetleniu klawiszy.

dzięki czemu klawisze są zawsze widoczne, ale nie rozpraszają, co jest szczególnie praktyczne w czasie (tych najintensywniejszych) nocnych sesji. Klawiatury g413 carbon z czerwonym podświetleniem klawiszy oraz g413 silver o tradycyjnym, białym kolorze podświetlenia wyróżniają się zdecydowanym wyglądem charakterystycznym dla klasy premium*.* klawiatury g413 carbon i g413 silver są sprzedawane oddzielnie.lotniczy stop aluminiumwytrzymałość i pięknogórna część pokrywy wyprodukowana ze szczotkowanego stopu aluminiowo-magnezowego 5052 służy jako szkielet klawiatury.

dzięki czemu uzyskano surowe, wyważone wzornictwo i pakiet funkcji. Tworzona z tworzyw najwyższej jakości klawiatura g413 proponuje wygląd i efektywność na najwyższym poziomie.port usb passthroughdo ładowania i przesyłania danychwygoda i s

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.