Menu

Logitech G512

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Typ mechaniczna 

Opis

LIGHTSYNC RGBKażdy klawisz klawiatury G512 może być dopasowany z zastosowaniem ok. 16,8 mln barw. Twórz własne animacje lub wybieraj spośród wstępnie zdefiniowanych efektów. Dzięki technologii LIGHTSYNC podświetlenie jest dostosowywane do gier, dźwięku lub ekranu, żeby zapewnić bardziej wciągające wrażenia RGB aniżeli kiedykolwiek.

wybór PRZEŁĄCZNIKÓW MECHANICZNYCHZaawansowane przełączniki mechaniczne GX, opracowane i wszechstronnie sprawdzone pod kątem wydajności, wytrzymałości i momentalnej reakcji. Możliwość wyboru spośród trzech różnorodnych przełączników mechanicznych: GX Blue (Klikający), GX Brown (Sprężynujący), GX Red (Liniowy).

STOP ALUMINIUM stosowanY W LOTNICTWIEKlawiatura G512 została tworzona z niesamowicie silnego i wytrzymałego stopu aluminium i magnezu 5052, co pozwoliło uzyskać surową konstrukcję w połączeniu z spektakularnym wyglądem.

niesprężysty stop 5052 wykorzystano także do wytrzymałej, nieślizgającej się obudowy, w której umieszczono pełny pakiet funkcji gwarantujących niespotykane wrażenia w trakcie rozgrywki. PORT USB PASSTHROUGHWygoda i prędkość w zasięgu ręki.

Dodatkowy, specjalny przewód USB łączy port USB passthrough z oddzielnym wejściem, co zagwarantuje dostęp do pełnej mocy zasilania i przepustowości informacji. Podłącz urządzenie do ładowania lub podłącz mysz i natychmiast rozpocznij szarżę na przeciwników.

PEŁNY pakiet KLAWISZY FUNKCYJNYCHElementy sterujące multimediami i podświetleniem są zawsze pod ręką. Użyj klawisza FN do sterowania poziomem głośności, odtwarzania i wstrzymywania, wyciszania, przełączania trybu gry, zmieniania efektów świetlnych itp.

Skorzystaj z funkcji przełącznika klawisza FN w oprogramowaniu Logitech G HUB i skonfiguruj klawisze funkcyjne do domyślnej obsługi tych alternatywnych poleceń. AsygnowanE FUNKCJE DO GIERNie przegraj rozgrywki z powodu omyłkowego naciśnięcia klawisza Windows.

Przełączaj tryb gry przy pomocy kombinacji klawiszy FN+F8. Wyłączaj uzupełniające klawisze przy użyciu oprogramowania Logitech G HUB. Zapisuj profile podświetlenia RGB poszczególnych klawiszy we zastosowanej pamięci, by używać ich w dowolnym systemie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.