Menu

Logitech G613

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 

Opis

Klawiatura bezprzewodowa G613 920-008393

technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED
Dzięki precyzyjnemu i dokładnemu projektowaniu zespół Logitech G stworzył progresywne rozwiązanie bezprzewodowe pozwalające zlikwidować podstawowe problemy związane z opóźnieniami, stabilnością i łącznością. Rezultatem tego jest technika LIGHTSPEED fachowe rozwiązanie bezprzewodowe, które zagwarantuje produktywność urządzeń przewodowych.

Sprężynujący przełącznik Romer-G

Przełączniki sprężynujące Romer-G działają cicho i dokładnie, gwarantując nieprzeciętne działanie i trwałość do 70 milionów naciśnięć. Przełączniki sprężynujące Romer-G, które są wybierane poprzez zawodowych e-sportowców, znamionują się niewielką odległością aktywacji na poziomie 1,5 mm, co sprawia, iż są o 25% szybsze 11,5 mm kontra 2,0 mm w porównaniu do charakterystycznych przełączników mechanicznych. Naciśnięć klawiszy w porównaniu do typowych, konkurencyjnych przełączników mechanicznych. Romer-G stanowi perfekcyjne połączenie prędkości, precyzji i cichego działania przy jednoczesnym zachowaniu wyczuwalnej aktywacji sprężynującej.

Programowalne klawicze G

Sześć dedykowanych klawiszy G można zaprogramować do obsługi własnych makr i poleceń w aplikacjach. Wykonuj złożone operacje w prędki i prosty sposób, jednym naciśnięciem klawisza. Do klawiszy G można przypisywać polecenia według profilów gry albo aplikacji, co powiększa możliwości dobrania i wygodę. Użyj oprogramowania Logitech G HUB, by w prosty sposób skonfigurować profile, polecenia i inne funkcje oraz zarządzać nimi.

Bezprzewodowy komplet do gier komputerowych nowej generacji
Połącz bezprzewodową klawiaturę mechaniczną G613 z myszą bezprzewodową do gier G603, aby uzyskać kompletne bezprzewodowe rozwiązanie do gier komputerowych. Mysz G603 jest wyposażona w czujnik HERO nowej generacji, technikę łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED i system zarządzania energią HI-LO, a także ma inne funkcje o wysokiej efektywności, które są pożądane poprzez miłośników grania.

Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami
Połącz klawiaturę przy użyciu technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED, żeby uzyskać wyjątkowo szybkie odświeżanie co 1 ms, lub przełącz na inne urządzenie jednym naciśnięciem przycisku, korzystając z połączenia Bluetooth. W dowolnym momencie możesz błyskawicznie i prosto przełączyć się pomiędzy prędkim połączeniem bezprzewodowym LIGHTSPEED korzystającym z odbiornika USB a połączeniem Bluetooth.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.