Menu

Logitech G915

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Typ mechaniczna 

Opis

GRAJ W NOWYM rozmiarZEPrzełom w dziedzinie stylistyki i inżynierii, teraz w czarno-białych kolorach. Klawiaturę G915 TKL wyposażono w profesjonalną technologię bezprzewodową LIGHTSPEED, innowacyjne podświetlenie klawiatury LIGHTSYNC RGB, a także wysoce wydajne przełączniki mechaniczne o niskim skoku.

Model G915 TKL, dokładnie wytworzony z najwyższej jakości tworzyw, stanowi elegancką konstrukcję o niezrównanych przepięknie, sile i wydajności, dzisiaj w jeszcze bardziej kompaktowej formie. G915 TKL. Graj na wyższym poziomie.

KOMPAKTOWA budowa BEZ KLAWIATURY NUMERYCZNEJG915 TKL jest wyposażona w te samce innowacyjne technologie co G915 ale w bardziej kompaktowej konstrukcji, zapewniając więcej przestrzeni do poruszania myszką.

Odbiornik USB można przechowywać w tylnej części klawiatury w celu zachowania dopełniającej mobilność. Technika ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ LIGHTSPEEDKlawiaturę G915 TKL wyposażono w fachową technikę łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED o czasie reakcji zaledwie 1 ms.

G915 TKL jest w dodatku w pełni funkcjonalna po podłączeniu kablem USB, dzięki czemu można równocześnie ładować ją i używać do gry. Nad wyraz SMUKŁAG915 TKL to mistrzostwo w dziedzinie inżynierii i stylistyki.

Jest niewiarygodnie wyrafinowana, istotnie smukła i skonstruowana z myślą o bezkompromisowych skuteczności i zestawie funkcji. Trwała, wygodna i gotowa na sesje intensywnego grania, klawiatura G915 TKL stanowi kolejną generację mechanicznych klawiatur do gier.

innowacyjnA NISKOPROFILOWE MECHANICZNE PRZEŁĄCZNIKIKlawiatura G915 jest wyposażona w nowe wysoce produktywne niskoprofilowe przełączniki mechaniczne GL, które prędkość, staranność i produktywność konwencjonalnych przełączników przy połowie normalnej wysokości.

Nasze przełączniki GL są rygorystycznie testowane, by spełnić ascetyczne oczekiwania wytrzymałości, czasu reakcji i precyzyjności. Dostępna z trzema typami przełączników: LIGHTSYNC RGBKlawiatura G915 TKL oferuje inteligentną technologię LIGHTSYNC RGB, która pozwala na w pełni programowalne oświetlenie poszczególnych klawiszy w zakresie ~ 16,8 mln odcieni.

Twórz własne animacje albo wybieraj spośród wstępnie zdefiniowanych efektów, by zapewnić najkorzystniejsze doświadczenia RGB. Ujednolić motyw, ulepsz rozgrywkę i rozszerz swoją konfigurację do gier dzięki klawiaturze.

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI KONTROLISmukła i wyszukana klawiatura G915 TKL proponuje skoncentrowane, wysokiej jakości doznania z każdej funkcji, której Ci trzeba, aby przejąć całkowitą kontrolę jak wbudowane profile czy tryb gry.

NIESAMOWITA ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORAMożesz grać całymi godzinami na jednym ładowaniu. Wskaźniki naładowania akumulatora na klawiaturze i w oprogramowaniu Logitech G HUB powiadomią Cię, gdy poziom naładowania akumulatora będzie niski.

Ładowanie do pełna trwa mniej niżeli cztery godziny. Nie przerywaj gry, gdy klawiatura jest podłączona do ładowania przewodem micro USB. GRAJ PO SWOJEMUSpraw, aby każda gra była bardziej ekscytująca. Nareszcie odświeżony sprzęt do gier.

Dekady i...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.