Menu

Logitech K120

Cechy produktu
  • Producent Logitech 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
Opis

Klawiatura Logitech K120 WYGODA podczas PISANIADłonie będą wdzięczne za niski profil, ciche klawisze i charakterystyczny układ z pełnowymiarowymi klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną.wytrzymałość I ładna STYLISTYKAPłaska klawiatura z trwałymi nóżkami i klawiszami jest nie tylko wyszukana, ale także wytrzymała i oporna na zalanieBEZ PROBLEMUWystarczy podłączyć klawiaturę do portu USB komputera stacjonarnego lub przenośnego, aby zacząć jej używać.komfortowE I CICHE PISANIEPisanie jest komfortowe i ciche dzięki niskoprofilowym klawiszom, które prawie nie wydają dźwięków,, a także typowemu układowi z pełnowymiarowymi klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną.konstrukcja odpornA NA PŁYNY1Płyn wypływa na zewnątrz klawiatury, dlatego przypadkowe zalanie nie jest żadnym problemem.CIENKI PROFILKlawiatura jest niezwykle płaska, co czyni z niej elegancką ozdobę biurka i usprawnia zachowanie komfortowego, naturalnego położenia rąk.TRWAŁE KLAWISZEDzięki klawiszom znoszącym nawet 10 milionów naciśnięć można pisać o dużo dłużej w sytuacji wielu innych klawiatur.2WYTRZYMAŁE, ODCHYLANE NÓŻKISkładane nóżki pozwalają rozszerzyć nachylenie klawiatury o 8 stopni.

dzięki temu można scalić jej ustawienie i uzyskać maksymalny komfort pracy.POŁĄCZENIE USB rodzaju „PLUG AND PLAY"Instalacja jest prosta. Starczy podłączyć klawiaturę do portu USB komputera stacjonarnego lub mobilnego, aby zacząć jej używać.CZYTELNE KLAWISZEPogrubione, białe znaki ułatwiają odczytywanie klawiszy.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób ze słabszym wzrokiem. Takie klawisze są ponadto oporniejsze na wycieranie.bezusterkowOŚĆ LOGITECHWysoka jakość i bezusterkowość, które uczyniły z producenta Logitech światowego lidera w dziedzinie klawiatur i myszy, pozwalają oferować niedrogie urządzenia z trzyletnią gwarancją.wykrzywionA SPACJASpecjalny kształt pozwala ułożyć dłonie w naturalniejszy sposób, co polepsza wygodę pisania.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.