Menu

Logitech K120

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Klawiatura Logitech K120 WYGODA w trakcie PISANIADłonie będą wdzięczne za niski profil, ciche klawisze i charakterystyczny układ z pełnowymiarowymi klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną.solidność I przepiękna STYLISTYKAPłaska klawiatura z trwałymi nóżkami i klawiszami jest nie tylko elegancka, lecz także wytrzymała i wytrzymała na zalanieBEZ PROBLEMUWystarczy podłączyć klawiaturę do portu USB komputera stacjonarnego lub mobilnego, żeby zacząć jej używać.wygodnE I CICHE PISANIEPisanie jest wygodne i ciche dzięki niskoprofilowym klawiszom, które prawie nie wydają dźwięków,, a także standardowemu układowi z pełnowymiarowymi klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną.kompozycja niepodatnA NA PŁYNY1Płyn wypływa na zewnątrz klawiatury, dlatego przypadkowe zalanie nie jest żadnym problemem.CIENKI PROFILKlawiatura jest nad wyraz płaska, co czyni z niej elegancką ozdobę biurka i ułatwia zachowanie wygodnego, naturalnego położenia rąk.TRWAŁE KLAWISZEDzięki klawiszom znoszącym nawet 10 milionów naciśnięć można pisać o mnóstwo dłużej w sytuacji wielu innych klawiatur.2WYTRZYMAŁE, ODCHYLANE NÓŻKISkładane nóżki pozwalają zwiększyć nachylenie klawiatury o 8 stopni.

dzięki czemu można zintegrować jej ustawienie i uzyskać maksymalny komfort pracy.POŁĄCZENIE USB typu „PLUG AND PLAY"Instalacja jest prosta. Starczy podłączyć klawiaturę do portu USB komputera stacjonarnego albo mobilnego, żeby zacząć jej używać.CZYTELNE KLAWISZEPogrubione, białe znaki upraszczają odczytywanie klawiszy.

Jest to znakomite rozwiązanie dla osób ze słabszym wzrokiem. Takie klawisze są na dodatek oporniejsze na wycieranie.niezawodnOŚĆ LOGITECHWysoka jakość i niezawodność, które uczyniły z firmy Logitech światowego lidera w dziedzinie klawiatur i myszy, pozwalają oferować niedrogie urządzenia z trzyletnią gwarancją.wykrzywionA SPACJASpecjalny zarys pozwala ułożyć dłonie w naturalniejszy sposób, co ulepsza wygodę pisania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.