Menu

Logitech K230

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Logitech Wireless Keyboard K230 Zmniejszona klawiatura ze standardowej wielkości klawiszami. Bezawaryjne połączenie bezprzewodowe o obfitym zasięgu dzięki malutkiemu nanoodbiornikowi typu „podłącz i zapomnij" Logitech Unifying.istotnie mniej miejsca, te same klawisze nieduża klawiatura jest około 36% mniejsza od naszych zwykłych klawiatur, ale nadal posiada wszystkie charakterystyczne klawisze, więc możesz robić to co kochasz łatwo jak zwykle.nowoczesna łączność bezprzewodowa 2,4 GHz Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na wygodnej sofie.

Połączenie bezprzewodowe praktycznie eliminuje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.*Proste połączenie Odbiornik Logitech® Unifying to miniaturowy odbiornik bezprzewodowy, który może być stale podłączony do komputera przenośnego.

Pozwala z łatwością dodać inne konieczne urządzenia. Podłącz. Zapomnij. Dodaj kolejne.128-bitowe szyfrowanie AES informacje przesyłane między klawiaturą a odbiornikiem są chronione za pomocą jednego z najlepszych dostępnych mechanizmów szyfrowania transferu informacji.Dwuletnia żywotność baterii Dzięki przedłużonej żywotności baterii i automatycznemu przechodzeniu w stan uśpienia możesz przez lata na bieżąco aktualizować Facebook®, pisać listy oraz recenzje, nie obawiając się o ładowanie baterii.**Zgrabna, drobna kompozycja Drzwiczki komory na baterie w górnej części klawiatury gwarantują dodatkowy składnik konstrukcyjny, zezwalając wymieniać odcień na jasnoszary, różowy albo niebieski w zależności od nastroju i otoczenia.Prosta instalacja rodzaju „plug and play" Konfiguracja nie może być łatwiejsza — wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z Twitter, blogu i komunikatorów bez konieczności instalowania oprogramowania.wyjątkowo ciche klawisze klawisze Klawisze pracują prawie bezdźwięcznie, więc możesz słuchać odtwarzanej melodii, a nie ich stukania.

* Zasięg łączności bezprzewodowej może się różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze. ** podana żywotność baterii odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w standardowych warunkach pracy biurowej.

Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być różne. UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.