Menu

Logitech K270

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Logitech K270 Klawiatura bezprzewodowa bezusterkowa łączność bezprzewodowa wszędzie tam, gdzie używasz klawiatury, dzięki odbiornikowi Logitech Unifying, który można powiązać z sześcioma zgodnymi myszami i klawiaturami.Odbiornik Logitech Unifying Odbiornik bezprzewodowy jest tak minimalny, że może zostać w komputerze przenośnym — nie trzeba go odłączać w podróży — na dodatek pozwala podłączyć klawiaturę.nowoczesna łączność bezprzewodowa w paśmie 2,4 GHz Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na komfortowej sofie.

Połączenie bezprzewodowe praktycznie usuwa opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.*24-miesięczna żywotność baterii Żywotność baterii do 24 miesięcy to mniej problemów podczas pracy.** automatyczny tryb czuwania zagwarantuje oszczędność energii.Osiem klawiszy dostępu wykorzystywane funkcje, takie jak Internet, poczta e-mail, odtwarzanie/wstrzymywanie, regulacja głośności i inne, są w zasięgu ręki dzięki ośmiu klawiszom dostępu.Prosta instalacja typu „plug and play" Konfiguracja zajmuje tylko chwilę — starczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z klawiatury bez konieczności instalowania oprogramowania.Pełnowymiarowy układ Dzięki pełnowymiarowym klawiszom z klawiaturą numeryczną i pokaźnej, zaokrąglonej spacji niewiele znacząca klawiatura zapewnia oszczędność miejsca i komfort pracy.Klawiatura „nieprzemakalna" Płyn wypływa na zewnątrz klawiatury, dlatego przypadkowe zalanie nie jest żadnym problemem.***bezawaryjność marki Logitech Wysoka jakość i niezawodność, które uczyniły z producenta Logitech światowego lidera w dziedzinie klawiatur, pozwalają oferować niedrogie urządzenia z trzyletnią ograniczoną gwarancją na sprzęt.Trwałe klawisze zabezpieczone przed promieniowaniem UV Specjalna powłoka broni klawisze przed wyblaknięciem na mnóstwo lat.

* Zasięg łączności bezprzewodowej może się różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze. ** podana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w standardowych warunkach pracy biurowej.

Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być najróżniejsze. *** wytrzymałość na wodę testowana na próbkach do 60 ml płynu. Nie zanurzaj klawiatury w płynach. UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.