Menu

Logitech K360

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Logitech® Wireless Keyboard K360Logitech® Wireless Keyboard K360. Przepięknie komfortowa. Komfortowo kompaktowa. Przy użyciu tej klawiatury możesz komfortowoj pracować z laptopem lub netbookiem, korzystając ze znanego układu klawiszy i o 20% mniejszych rozmiarów w porównaniu z naszymi charakterystycznymi klawiaturami.

Klawiatury tej używa się bez problemu dzięki 3-letniej żywotności baterii* i instalacji w trybie plug-and-play, która trwa kilka sekund. To, co robisz w głównej mierze, zrobisz jeszcze łatwiej dzięki sześciu klawiszom dostępu do Internetu i multimediów i 12 programowalnym klawiszom F.** progresywna technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz marki Logitech® proponuje bezawaryjność porównywalną do rozwiązań przewodowych, ale z bezprzewodową wygodą — a wszystko to dzięki minimalnemu odbiornikowi Logitech Unifying, który można pozostawić w notebookie i dodawać do niego kolejne kompatybilne urządzenia.

* podana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w charakterystycznych warunkach pracy biurowej. Intensywność pracy przeróżnych użytkowników jest zmienna. ** Wymagane oprogramowanie Logitech SetPoint™ (do systemu Windows®), dostępne do pobrania na stronie www.logitech.com/downloads.CharakterystykaLogitech® Wireless Keyboard K360Pięknie komfortowa.

komfortowo kompaktowa.- większy komfort pisania przy mniejszych wymiarach- Bezproblemowa obsługa dzięki 3-letniej żywotności baterii* i prostej instalacji- Natychmiastowy dostęp do z reguły realizowanych zadań* przekazana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w typowych warunkach pracy biurowej.

Wyniki uzyskiwane poprzez poszczególnych użytkowników mogą być najróżniejsze. Prosta w użyciu konstrukcja, 3-letnia żywotność baterii*, baterie zainstalowane fabrycznie oraz instalacja plug-and-playProstota w najkorzystniejszym wydaniu.

Trzyletni czas pracy baterii niemal całkowicie usuwa potrzebę ich zamiany*. Instalacja również jest bardzo prosta. Starczy podłączyć odbiornik, wyciągnąć osłonę baterii i już można wysyłać wesołe wiadomości do znajomych.

Sześć klawiszy prędkiego dostępu i 12 programowanych klawiszy F**Chcesz głośniej posłuchać filmiku z YouTube™? A może chcesz od razu przejść do strony w serwisie Amazon® albo Facebook®? najczęściej wykonywane zadania są bezpośrednio dostępne przy użyciu sześciu klawiszy prędkiego dostępu i 12 programowalnych klawiszy F.

Za ich pomocą możesz na przykład natychmiast przejść do Internetu i poczty e-mail, włączyć odtwarzanie lub pauzę bądź zmienić głośność. Nowoczesna technologia łącznosci bezprzewodowej 2,4Ghz producenta LogitechZaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4GHz producenta Logitech oferuje niezawodność porównywalną do rozwiązań przewodowych, ale z bezprzewodową wygodą - szybką transmisją danych praktycxznie bez opóźnień i zakłóceń i 128-bitowe szyfrowanie AES

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.