Menu

Logitech K400

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Klawiatura HTPC dla komputera podłączonego do telewizora Korzystaj z ulubionej rozrywki komputerowej na ekranie telewizora tak, jak to lubisz - bez wstawania z komfortowej kanapy.
Zaprojektowana do wygodnego sterowania Korzystanie z rozrywki z komputera na ekranie telewizora nie powinno być nieprzystępne. Zrelaksuj się i obsługuj komputer podłączony do telewizora, siedząc na wygodnej kanapie!
Zintegrowana klawiatura bezprzewodowa z panelem dotykowym Korzystaj z bezproblemowej obsługi komputerowego systemu rozrywki na ekranie telewizora bez konieczności użycia oddzielnej klawiatury i myszy. Komfortowe, ciche klawisze i spory (3,5-calowy) panel dotykowy powodują, iż nawigacja odbywa się bez wysiłku.
Zasięg bezprzewodowy 10 m (33 stopy) Oglądaj filmy, oglądaj strony internetowe, czatuj ze znajomymi i nie tylko bez żadnych opóźnień i przerw. Błyskawicznie reagujące, bezproblemowe połączenie nawet w największym pomieszczeniu. Zasięg bezprzewodowy może się różnić w zależności od warunków otoczenia i konfiguracji komputera.
Klawiatura do obsługi multimediów na ekranie telewizora Korzystanie z klawiatury K400 Plus jest komfortowe od samego początku. Układ klawiszy zaprojektowano pod kątem zrelaksowanej interakcji z multimediami.
-dostępne regulatory głośności i klawisze strzałek.
- Drugi przycisk kliknięcia lewym przyciskiem usprawnia nawigowanie i wybieranie dwoma dłońmi.
- Skróty dla użytkowników systemów Windows® i Android™.
- Klawisze szybkiego dostępu działają natychmiast po uruchomieniu bez konieczności konfigurowania.
Konfiguracja rodzaju Plug and Play Konfiguracja klawiatury K400 Plus jest wyjątkowo prosta. Podłącz znikomy odbiornik Unifying do portu USB i zacznij zabawę. Odbiornik klawiatury pozwala na podłączenie do komputera nawet sześciu maszyn Unifying.
Współpraca z wieloma systemami operacyjnymi Zaprojektowana do korzystania z systemami Windows® 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszym, Android™ 5.0 albo nowszym oraz Chrome OS™.
18-miesięczna żywotność baterii - Możesz zapomnieć, że klawiatura w ogóle potrzebuje baterii.
- Niemal likwiduje kłopoty z zamianą baterii.
- wykorzystanie wyłącznika zasilania jeszcze bardziej wydłuża żywotność baterii.
- Żywotność baterii została poddana niezależnym testom podczas używania przez dwie godziny dziennie. Rzeczywista żywotność baterii zależy od sposobu używania, ustawień i warunków otoczenia.
elementy sterujące z możliwością przypasowania Używaj klawiatury K400 Plus natychmiast po wyjęciu z pudełka albo spersonalizuj ustawienia klawiszy i panelu dotykowego przy użyciu oprogramowania Logitech Options™. Pozostałe atrybuty - typ połączenia: protokół Logitech Unifying (2,4 GHz)- Klawisze specjalne: wyciszanie, zmniejszanie głośności, powiększanie głośności- Połączenie/zasilanie: wyłącznik- Żywotność baterii (brak możliwości ładowania): do 18 miesięcy- Żywotność klawiszy: do 5 milionów naciśnięć- Hałas w trakcie pisania: ok. 55 dBA w przypadku wszelkich klawiszy- Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 m (33 stopy)- Obsługiwane platformy/systemy operacyjne: Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszy, Android™ 5.0 lub nowszy, Chrome OS™. Port USB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.