Menu

Logitech K400

Cechy produktu
  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 
Opis

Klawiatura HTPC dla komputera podłączonego do telewizoraKorzystaj z ulubionej rozrywki komputerowej na ekranie telewizora tak, jak to lubisz — bez wstawania z wygodnej kanapy.Zaprojektowana do komfortowego sterowaniaKorzystanie z rozrywki z komputera na ekranie telewizora nie powinno być skomplikowane.

Zrelaksuj się i obsługuj komputer podłączony do telewizora, siedząc na wygodnej kanapie! Zintegrowana klawiatura bezprzewodowa z panelem dotykowymKorzystaj z bezproblemowej obsługi komputerowego systemu rozrywki na ekranie telewizora bez konieczności zastosowania oddzielnej klawiatury i myszy.wygodne, ciche klawisze i duży (3,5-calowy) panel dotykowy powodują, iż nawigacja odbywa się bez wysiłku.

Zasięg bezprzewodowy 10 m (33 stopy)Oglądaj filmy, przeglądaj strony internetowe, czatuj ze znajomymi i nie tylko bez żadnych opóźnień i przerw. Szybko reagujące, bezproblemowe połączenie nawet w największym pomieszczeniu.

Zasięg bezprzewodowy może się różnić w zależności od warunków otoczenia i konfiguracji komputera.Klawiatura do obsługi multimediów na ekranie telewizoraKorzystanie z klawiatury K400 Plus jest wygodne od samego początku.

Układ klawiszy zaprojektowano pod kątem zrelaksowanej interakcji z multimediami.-przystępne regulatory głośności i klawisze strzałek.- Drugi przycisk kliknięcia lewym przyciskiem upraszcza nawigowanie i wybieranie dwoma dłońmi.- Skróty dla użytkowników systemów Windows® i Android™.- Klawisze prędkiego dostępu działają natychmiast po uruchomieniu bez konieczności konfigurowania.Konfiguracja rodzaju Plug and PlayKonfiguracja klawiatury K400 Plus jest wyjątkowo prosta.

Podłącz śladowy odbiornik Unifying do portu USB i zacznij zabawę.Odbiornik klawiatury pozwala na podłączenie do komputera nawet sześciu sprzętów Unifying. Współpraca z wieloma systemami operacyjnymiZaprojektowana do korzystania z systemami Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszym, Android™ 5.0 lub nowszym, a także Chrome OS™.

18-miesięczna żywotność baterii- Możesz zapomnieć, że klawiatura w ogóle potrzebuje baterii.- Niemal likwiduje kłopoty z podmianą baterii.- zastosowanie wyłącznika zasilania jeszcze bardziej wydłuża żywotność baterii.- Żywotność baterii została poddana niezależnym testom w trakcie używania przez dwie godziny dziennie.

Rzeczywista żywotność baterii zależy od sposobu użytkowania, ustawień i warunków otoczenia.elementy sterujące z możliwością dobraniaUżywaj klawiatury K400 Plus natychmiast po wyjęciu z pudełka albo spersonalizuj ustawienia klawiszy i panelu dotykowego przy użyciu oprogramowania Logitech Options™.Pozostałe cechy- typ połączenia: protokół Logitech Unifying (2,4 GHz)- Klawisze specjalne: wyciszanie, obniżanie głośności, rozszerzanie głośności- Połączenie/zasilanie: wyłącznik- Żywotność baterii (brak możliwości ładowania): do 18 miesięcy- Żywotność klawiszy: do 5 milionów naciśnięć- Hałas podczas pisania: ok.

55 dBA w przypadku wszelkich klawiszy- Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 m (33 stopy)- Obsługiwane platformy/systemy operacyjne: Windows® 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszy, Android™ 5.0 albo nowszy,Chrome OS™.

Port USB

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.