Menu

Pilot Interaktywny Klawiatura Dla Maluszka

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

Edukacyjny pilot telewizyjny dla malucha

Interaktywne zabawki z efektami świetlnymi i dźwiękowymi to coś, co uwielbiają wszystkie dzieciaki. Ruchliwe i ciekawe świata maluszki lubią podbierać rzeczy, które zarezerwowane są dla dorosłych — klucze, telefony czy piloty. Z tego powodu pokazujemy edukacyjny pilot, który bez dwóch zdań będzie znakomitym rozwiązaniem tej sytuacji, a także nadzwyczajną zabawką dla dzieciaków powyżej 6. Miesiąca życia.

Zabawka kryje w sobie niezwykle interesujące opcje, między innymi:
- guzik zasilania ON/OFF,
- świecący na czerwono przycisk z koroną,
- klawiaturę z 10 przyciskami, pomagającymi w nauce cyfr, a także liczenia,
- dwa guziki odpowiadające za poziom głośności zabawki,
- przycisk muzyczny, uruchamiający wesołe melodie i piosenki,
- przyciski służące do zmiany kanałów telewizyjnych, imitujące prawdziwą opcję,

zalety tego pilota do zabawy można mnożyć. Wymiar zabawki dostosowany jest do drobnych rączek dziecka, co sprawia, iż chwytanie go i zabawa nie przysporzą dziecku najmniejszego problemu. Zabawkowy pilot swoim kształtem przypomina prawdziwe urządzenia, dzięki czemu maluch z ogromną chęcią będzie go używał, pozostawiając rodzicom i starszemu rodzeństwo właściwe urządzenie.

Uważamy, że zabawkowy pilot jest obowiązkową zabawką dla każdego malucha, ponieważ wyjątkowo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, bardzo widoczny w pierwszych miesiącach i latach jego życia. Przedmiot powoduje, iż dziecko przyswaja nowe słowa i liczby, rozróżnia odcienie i kształty oraz stymuluje zmysł dotyku. Pilot powoduje, iż dziecko ćwiczy pamięć wzrokową, widocznie ułatwiając swe logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz skupienie.

Ta wesoła, interaktywna zabawka uczy kolorów, kształtów i cyfr, nakłaniając do zabawy swoim opływowym kształtem i delikatną, przyciągającą wzrok kolorystyką. Pilot został wytworzony z atestowanych i trwałych tworzyw, dzięki certyfikat bezpieczeństwa CE. Zabawka zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełeczko z witrynką, dzięki temu jest świetną propozycją prezentową.

rozmiary zabawki:
- 16 cm x 6,5 cm.

rozmiary opakowania:
- 20,5 cm x 16,5 cm x 4 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.