Menu

SAVIO KLAWIATURA TEMPEST BROWN TEMPEST RX FULL BRO - TEMPEST RX FULL BROWN- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent SAVIO 
  • Typ mechaniczna 

Opis

Klawiatura mechaniczna Savio TEMPEST RX FULL BROWN Czarna Bezkompromisowe połączenie najwyższej jakości Klawiatura mechaniczna SAVIO TEMPEST RX FULL BROWN to bezkompromisowe połączenie najwyższej jakości i niskiej ceny.

Specjalnie zaprojektowane klawisze metodą „double-injection" zostały połączone z bezawaryjnymi przełącznikami OUTEMU BROWN. Niska siła nacisku Klawiatura mechaniczna Savio Tempest RX FULL BROWN to klawiatura pełna z blokiem numerycznym o łącznej liczbie 104 klawiszy.

Switch Outemu BROWN jest to uniwersalny, cichy przełącznik do pisania, jak i grania z wyczuwalnym oporem jak w sytuacji przełącznika BLUE, lecz bez charakterystycznego kliku. Niska siła nacisku – zaledwie 55g z wyczuwalną odpowiedzią w momencie aktywacji.

niepokaźne wymiary Klawiatura mechaniczna SAVIO TEMEPST RX FULL BROWN jest to klawiatura pełna z blokiem numerycznym. Ma 104 nieścieralne przyciski wytwarzane metodą „double incjection". Niewielki wymiar: 435mm na 125mm i wysokość 40mm powoduje,pasuje w każdym środowisku.

perfekcyjna dla graczy żeby zapewnić jak najlepszą jakość w trakcie stosowania, klawiatura mechaniczna Savio TEMPEST RX FULL BROWN została wyposażona w gumowe stopki uniemożliwiające jej przemieszczaniu na biurku, co zapewni pełen komfort w trakcie grania.

Jeśli szukasz kompromisu pomiędzy switchami OUTEMU RED a OUTEMU BLUE, czyli brakiem kliku a oporem klawisza – wybierz klawiaturę Tempest RX z przełącznikami BROWN.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.