Menu

SPC Gear GK540 Magna Kailh Blue RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC Gear 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ mechaniczna 

Opis

SPC Gear GK540 Magna to pełnowymiarowa klawiatura gamingowa SPC Gear.

104 przyciski, metalowy top pokrywy, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej najkorzystniejszy dobór dla domowych użytkowników.

Model GK540 Magna Kailh Blue RGB został wyposażony w niebieskie przełączniki Kailh, które sprawdzają się równocześnie w grach, jak i w pracy na komputerze.

konwencjonalnY DESIGN GENIUSZ TKWI W PROSTOCIE
Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK540 Magna została tworzona z myślą o graczach, którzy cenią sobie proste kształty.

WYSOKA niepodatnOŚĆ METALOWY TOP ODBUDOWY

Dzięki konstrukcji z metalu, klawiatura SPC Gear GK540 Magna jest bardzo nieelastyczna. Górna płytka ze szlifowanymi krawędziami dodaje jej jeszcze więcej stylu. Gumowane nóżki w dodatku wpływają na jej stabilność.

PRAWDZIWE RGB 18 EFEKTÓW PODŚWIETLENIA
Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompilacji kolorystycznych. Dzięki czemu możesz wybrać spomiędzy aż 18 efektów od podświetlenia stałego, poprzez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie potężnego przycisku.

PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH BLUE Z ŻYWOTNOŚCIĄ 50 MLN WCIŚNIĘĆ
Niebieskie przełączniki Kailh to pierwszy krok w świat gamingu. Wyraźny, szczególnie czytelny skok ułatwia także pisanie. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.

104 INDYWIDUALNIE PODŚWIETLANYCH PRZYCISKÓWPEŁNA WYGODA

Klawiatura w pełnym formacie to uniwersalność potrzebna większości ludzi. Z jedną klawiaturą ciesz się pełnią możliwości w pracy z programami i pozwól sobie na odrobinę wypoczynku z ulubioną grą.

N-KEY ROLLOVER TO TY DECYDUJESZ ILE PRZYCISKÓW CHCESZ WCISNĄĆ
Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, iż możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

PROGRAMOWALNE MAKRA PEŁNA MOC W ZASIĘGU rąk
zarówno w grach, jak i w codziennym użytkowaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, iż wybranym przyciskom możesz przypisać potężną funkcję wynikającą z wykorzystania kombinacji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!EAN: 5903018660356
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: SPG019
rodzaj: Multimedialna
pakiet z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Podświetlana klawiatura: Tak
Zasilanie: USB 5V
Długość przewodu: 180 cm
Kolor: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
wymiary: 444,5 x 133,5 x 22,5 mm
Waga: 1180 g
Akcesoria w zestawie: Przyrząd do wyjmowania przycisków
Pozostałe cechy: liczba przycisków: 104 rodzaj podświetlenia: Punktowe RGB rodzaj wtyku: Pozłacany USB Programowalne makra Pełny Anti-Ghosting

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.