Menu

SPC GEAR GK650K Omnis Kailh Blue RGB

Opis

SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue RGB

SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue to klawiatura mechaniczna o pełnych wymiarach (z sekcją numeryczną), która spełni wymogi nie tylko graczy, ale także osób, które przy komputerze się uczą bądź pracują. Wyróżniki to: konkretna i zwarta kompozycja oparta na aluminiowym topie, wygodna rolka do regulacji poziomu głośności, magnetyczna podpórka pod nadgarstki, konfigurowalne podświetlenie RGB, także z boku klawiatury, jak ponadto rozbudowane oprogramowanie i obsługa makr. Dzięki czemu GK650K sprawdzi się podczas pracy, w trakcie zajęć szkolnych, zaś wieczorem pozwoli na wygodną i skuteczną rozrywkę w ulubionej grze. Przełączniki Kailh Blue (niebieskie) sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba posiadać absolutną pewność, że klawisz został aktywowany.

Pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna
Klawiatura w pełnym formacie sprawdzi się nie tylko w grach, lecz także w rutynowym użytkowaniu. Dzięki blokowi numerycznemu, SPC Gear GK650K zezwala na produktywne wpisanie wartości numerycznych do programów biurowych, wykonanie prędkich obliczeń matematycznych czy też przypisanie dodatkowych funkcji w grach. Ponadto, każdy ze 104 przycisków jest indywidualnie podświetlany, co umożliwia dostosowanie stylu iluminacji całej klawiatury pod własne upodobania a także powiększa komfort pracy w nieprzystępnych warunkach oświetleniowych.

postępowy design
Wygląd klawiatury SPC Gear GK650K Omnis jest połączeniem konwencjonalnego stylu i gamingowego pazura. Jej ostre zarysowane krawędzie i wyprofilowany aluminiowy top wraz z podpórką na nadgarstki z przetłoczeniami perfekcyjnie wyglądają jednocześnie na biurku gracza jak i w środowisku biurowym. To jednak nie wszystko, gdyż klawiatura została wyekwipowana także w paski LED RGB umiejscowione po bokach, które na dodatek rozświetlają i optycznie wzbogacają stanowisko komputerowe.

Konfigurowalne podświetlenie RGB
Konfigurowalne podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompozycji kolorystycznych. Dzięki temu można wybrać spomiędzy 18 zróżnicowanych efektów – od podświetlenia stałego, poprzez ruchome wzory takie jak fala czy powolna zmiana koloru, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie potężnego przycisku. Wszystkich modyfikacji efektów można dokonywać poprzez oprogramowanie SPC Gear, co pozwala na jednostkowe dopasowanie wyglądu podświetlenia.

Wysoka wytrzymałość
budowa GK650K została od góry usztywniona aluminiową płytą. Dzięki czemu klawiatura jest stanowczo wytrzymała i wytrzymała na wszystkiego rodzaju odkształcenia zarówno przy prędkim pisaniu jak i podczas emocjonującej rozrywce w ulubionej grze. Dodatkowo, nadaje to urządzeniu wyjątkowego i przykuwającego wzrok designu. Spore gumowe nóżki wraz z odpowiednim ciężarem klawiatury wpływają na jej stabilność, podnosząc komfort używania.

Podpórka pod nadgarstki
żeby poprawić ergonomię klawiatury równocześnie w zaimplementowaniu codziennym jak i podczas grania do GK650K dołączona jest podpórki pod nadgarstki. Magnetyczne mocowania i specjalne wyżłobienia w obudowie klawiatury umożliwiają łatwe podpinanie i odpinanie. Zależnie od zapotrzebowania można ją ustawić w dowolnej odległości od klawiatury, a obfite gumowe nóżki gwarantują stabilizację podkładki na biurku. Na topie podkładki znajdują się także trójkątne wyżłobienia nie tylko polepszające ergonomięponadto wzbogacające wygląd klawiatury.

Rolka głośności
Klawiatura GK650K została zaopatrzona w szeroką metalową rolkę do kontrolowania poziomu dźwięku. Każdy jej ruch jest wyróżniony wyczuwalnym skokiem, co zezwala na staranne ustawienie głośności dźwięku. Sama rolka jest natomiast istotnie funkcjonalnym dodatkiem. Starczy do niej sięgnąć i z łatwością zmienić poziom głośności.

Przełączniki mechaniczne Kailh Blue
Klawiatura została wyekwipowana w przełączniki Kailh Blue (niebieskie). Są one perfekcyjnym wyborem dla osób, które lubią dużo pisać — aktywacja „switcha" następuje z wyraźnym, standardowym odgłosem kliknięcia, które wielu przywodzi na myśl dźwięk wydawany poprzez maszyny do pisania. Kailh Blue perfekcyjnie sprawdzają się u tych graczy, którzy chcą mieć stuprocentową pewność, iż klawisz został wciśnięty i aktywowany. Szczególnie wysoko oceniane są więc np. Poprzez sympatyków gier RTS, gdzie każda podjęta akcja musi zostać produkowana bezbłędnie, a wysoka precyzja zastosowania klawiszy jest kluczowa.

Odpinany kabel
Odpinany kabel wraz ze specjalnie przygotowanymi kanałami na spodzie to także nowość w klawiaturze GK650K. Dzięki temu możliwe jest ułożenie kabla w jednej z trzech pozycji i całkowitą jego zmianę, np. Na dłuższy.

Dwustopniowe nóżki
Użytkownik może zjednoczyć do własnych preferencji nie tylko wygląd ( podświetlenie RGB),jeszcze funkcjonalność klawiatury mechanicznej. GK650K Omnis została bowiem wyekwipowana w dwustopniowe nóżki, które umożliwiają ustawienie klawiatury na trzech różnych wysokościach podparcia – zgodnie z aktualnymi preferencjami i potrzebami użytkownika.

Funkcja N-Key Rollover
Funkcja N-Key Rollover w klawiaturze SPC Gear GK650K to pełny anti-ghosting. Oznacza to, iż niezależnie ile przycisków zostanie użytych równocześnie, można mieć pewność, że każdy z nich zostanie zarejestrowany przez komputer. Ma to ogromne znaczenie w grach, które wymagają trudnych komend z udziałem wielu wciśniętych klawiszy jednocześnie.

użyteczne oprogramowanie
Po zainstalowaniu oprogramowania do klawiatury SPC Gear GK650K, użytkownik uzyskuje dostęp do wielu niezwykle przydatnych funkcji. Realne jest m.in. Ustawienie typu podświetlenia RGB, jego koloru, tryb działania wielu efektów i tworzenie własnych profili. Na dodatek, nowoczesny kreator makr udostępnia graczowi opcję szybkiego zapisania pod jednym klawiszem własnych trudnych komend, wymagających kombinacji kilku przycisków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.