Menu

SPC GEAR GK650K Omnis Kailh Red RGB

Opis

SPC Gear GK650K Omnis Kailh Red RGB

SPC Gear GK650K Omnis Kailh Red to klawiatura mechaniczna o pełnych rozmiarach (z sekcją numeryczną), która spełni oczekiwania nie tylko graczy, lecz także osób, które przy komputerze się uczą bądź pracują. Wyróżniki to: mocna i zwarta kompozycja oparta na aluminiowym topie, komfortowa rolka do regulacji poziomu głośności, magnetyczna podpórka pod nadgarstki, konfigurowalne podświetlenie RGB, także z boku klawiatury, jak także rozbudowane oprogramowanie i obsługa makr. Dzięki czemu GK650K sprawdzi się podczas pracy, podczas zajęć szkolnych, zaś wieczorem pozwoli na wygodną i sprawną rozrywkę w ulubionej grze. Przełączniki Kailh Red (czerwone) charakteryzuje ultraszybki czas reakcji na wciśnięcie klawisza, wspaniale sprawdzając się więc w grach rywalizacyjnych.

Pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna
Klawiatura w pełnym formacie stanie na wysokości zadania nie tylko w grach, lecz także w codziennym stosowaniu. Dzięki blokowi numerycznemu, SPC Gear GK650K pozwala na skuteczne wpisanie wartości numerycznych do programów biurowych, wykonanie prędkich obliczeń matematycznych czy również przypisanie dodatkowych funkcji w grach. Ponadto, każdy ze 104 przycisków jest indywidualnie podświetlany, co pozwala na dopasowanie stylu iluminacji całej klawiatury pod własne upodobania a także rozszerza komfort pracy w skomplikowanych warunkach oświetleniowych.

postępowy design
Wygląd klawiatury SPC Gear GK650K Omnis jest połączeniem tradycyjnego stylu i gamingowego pazura. Jej ostre zarysowane krawędzie i wyprofilowany aluminiowy top wraz z podpórką na nadgarstki z przetłoczeniami świetnie wyglądają jednocześnie na biurku gracza jak i w środowisku biurowym. To jednak nie wszystko, gdyż klawiatura została wyekwipowana także w paski LED RGB umiejscowione po bokach, które w dodatku rozświetlają i wizualnie wzbogacają stanowisko komputerowe.

Konfigurowalne podświetlenie RGB
Konfigurowalne podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompilacji kolorystycznych. Dzięki temu można wybrać spośród 18 najróżniejszych efektów – od podświetlenia stałego, przez ruchome wzory takie jak fala czy powolna zmiana koloru, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie konkretnego przycisku. Wszelkich modyfikacji efektów można dokonywać przez oprogramowanie SPC Gear, co zezwala na indywidualne przypasowanie wyglądu podświetlenia.

Wysoka solidność
kompozycja GK650K została od góry usztywniona aluminiową płytą. Dzięki czemu klawiatura jest niezwykle wytrzymała i odporna na wszelkiego typu odkształcenia równocześnie przy szybkim pisaniu jak i w trakcie emocjonującej rozrywce w ulubionej grze. Dodatkowo, nadaje to urządzeniu wyjątkowego i przykuwającego wzrok designu. Pokaźne gumowe nóżki wraz z odpowiednim ciężarem klawiatury wpływają na jej stabilność, podnosząc komfort używania.

Podpórka pod nadgarstki
aby poprawić ergonomię klawiatury równocześnie w zastosowaniu powszednim jak i podczas grania do GK650K dołączona jest podpórki pod nadgarstki. Magnetyczne mocowania oraz specjalne wyżłobienia w obudowie klawiatury umożliwiają łatwe podpinanie i odpinanie. Zależnie od potrzeby można ją ustawić w dowolnej odległości od klawiatury, a obfite gumowe nóżki zapewniają stabilizację podkładki na biurku. Na topie podkładki znajdują się także trójkątne wyżłobienia nie tylko poprawiające ergonomięrównież wzbogacające wygląd klawiatury.

Rolka głośności
Klawiatura GK650K została zaopatrzona w szeroką metalową rolkę do kontrolowania poziomu dźwięku. Każdy jej ruch jest zaakcentowany wyczuwalnym skokiem, co umożliwia dokładne ustawienie głośności dźwięku. Sama rolka jest natomiast stanowczo praktycznym dodatkiem. Wystarczy do niej sięgnąć i łatwo zmienić poziom głośności.

Przełączniki mechaniczne Kailh Red
Przełączniki Kailh Red (czerwone) występujące w klawiaturze GK650K są wytwarzane z myślą o najszczególniej wymagających graczach. Klawisze nie wymagają od użytkownika praktycznie żadnej siły do aktywowania, co widocznie usprawnia i skraca czas reakcji w grach typu FPS i Battle Royale czyli wszędzie, gdzie przeważnie ma znaczenie refleks. Przełączniki Kailh Red są w dodatku wyraźnie cichsze od niebieskich wersji, poprzez co doskonale nadają się do nocnego grania.

Odpinany kabel
Odpinany kabel wraz ze specjalnie przygotowanymi kanałami na spodzie to także nowość w klawiaturze GK650K. Dzięki temu możliwe jest ułożenie kabla w jednej z trzech pozycji oraz całkowitą jego zmianę, np. Na dłuższy.

Dwustopniowe nóżki
Użytkownik może zintegrować do własnych preferencji nie tylko wygląd ( podświetlenie RGB),też funkcjonalność klawiatury mechanicznej. GK650K Omnis została bowiem wyposażona w dwustopniowe nóżki, które pozwalają na ustawienie klawiatury na trzech przeróżnych wysokościach podparcia – zgodnie z aktualnymi preferencjami i potrzebami użytkownika.

Funkcja N-Key Rollover
Funkcja N-Key Rollover w klawiaturze SPC Gear GK650K to pełny anti-ghosting. Oznacza to, że niezależnie ile przycisków zostanie użytych jednocześnie, można mieć pewność, iż każdy z nich zostanie zarejestrowany poprzez komputer. Ma to ogromne znaczenie w grach, które wymagają skomplikowanych komend z udziałem wielu wciśniętych klawiszy równocześnie.

praktyczne oprogramowanie
Po zainstalowaniu oprogramowania do klawiatury SPC Gear GK650K, użytkownik dostaje dostęp do wielu niezwykle przydatnych funkcji. Realne jest m.in. Ustawienie typu podświetlenia RGB, jego koloru, tryb działania wielu efektów, a także tworzenie własnych profili. Na dodatek, zaawansowany kreator makr udostępnia graczowi opcję prędkiego zapisania pod jednym klawiszem własnych nieprzystępnych komend, wymagających kompozycji kilku przycisków.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.