Menu

Klej do dociepleń ATLAS HOTER U 25kg

Cechy produktu

  • Producent ATLAS 

Opis

Klej do dociepleń ATLAS HOTER U 25kg
  • wysoka przyczepność
  • rozszerzona solidność dzięki mikrowłóknom
  • wytrzymała na pęknięcia i rysy
  • do ociepleń wykańczanych płytkami ceramicznymi do 0,36 m²
Opis

W systemach ETICS - do przyklejania płyt termoizolacyjnych ze styropianu EPS (białego i grafitowego), a także płyt XPS i wykonywania na nich warstwy zbrojonej.
zezwala na mocowanie płyt ze styropianu o grubości do 50 cm.
umożliwia mocowanie płyt XPS o grubości do 20 cm.
Jest zalecany do prac izolacyjnych w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.
Stanowi komponent systemów ociepleń – może być stosowany do wykonywania ociepleń budynków nowo wznoszonych, a także poddawanych termomodernizacji.

przystępne opakowania - worki papierowe 25 kg

Główne parametry

szczególnie wysoka przyczepność – dzięki podwyższonej zawartości dyspersji polimerowych wykazuje wysoką przyczepność do podłoży mineralnych, a także do płyt EPS i XPS. Na kształtowanie tego parametru poprawnie wpływa dodatkowo różnorodny, szczelny stos nasypowy mieszanki kruszyw. Zaprawa solidnie przylega choćby do skomplikowanych podłoży, np. Do powierzchni pokrytych warstwami malarskimi o prawidłowej przyczepności do podłoża. Zwiększona wytrzymałość na pękanie – dzięki zbrojeniu strukturalnemu włóknami zaprawa ma podwyższoną odporność na:

  • powstawanie mikrorys na wstępnym etapie wiązania
  • powstawanie pęknięć w trakcie eksploatacji systemu.
  • paroprzepuszczalny

przystępny jest w dwóch wersjach: na białym cemencie (ATLAS HOTER U BIAŁY) bądź na szarym cemencie (ATLAS HOTER U) – zastosowane białego cementu rozszerza wytrzymałość warstwy wykonanej z kleju

Główne atrybuty

grubość warstwy zbrojonej: 2-5 mm

ZUŻYCIE

staranne zużycie materiału zależne jest od parametrów podłoża (m.in. Stopnia równości), a także od przyjętej technice przyklejania płyt.

Przyklejanie płyt: od 4,0 do 5,0 kg/m².

Wykonanie warstwy zbrojonej: od 3,0 do 3,5 kg/m².

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.