Menu

Soudal Klej montażowy do styropianu 49A 280 ml

Cechy produktu

  • Producent Soudal 

Opis

 SOUDAL KLEJ MONTAŻOWY 49A objętość: 280 ml Klej montażowy 49A uniwersalny szybkoschnący klej montażowy na bazie kauczuku plastikowego - bezpieczny dla styropianu i delikatnych materiałow wykończeniowych.

Zastępuje gwoździe i wkręty. Właściwości: zawiera nieagresywne rozpuszczalniki - nie reaguje z delikatnymi podłożami niepodatny na wilgoć i szeroki zakres temperatur (od - 20°C do + 60°C). Wypełnia i niweluje znikome nierówności podłoża wspaniała przyczepność do wszystkich podłoży budowlanych za wyjątkiem PP i PE zastosowanie: Mocowanie listew, profili, rozet dekoracyjnych z polistyrenu, poliuretanu, drewna, płyt wiórowych, MDF itp.

Montaż uchwytów, przełączników, tablic, puszek, listew z materiałów nienaturalnych (PCV) i metali informacje techniczne: Konsystencja: Pasta System utwardzania: Wysychanie fizyczne i krystalizacja Czas schnięcia otwartego: Max.

15 minut (przy 20°C/65 % RH) Ciężar właściwy: 1,23 g/cm3 oporność termiczna (po wyschnięciu): od - 20°C do + 60°C Temperatura aplikacji: od +5°C do +30°C Kartusz: 280 ml...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.